Fotele

Fotel obrotowy granatowy MHT 229

Fotel obrotowy to mebel jedyny w swoim rodzaju, przeznaczony do nowoczesnych, a nawet awangardowych wnętrz. Granatowy kolor tapicerki prezentuje się pięknie na tym modelu.

850,00 zł
  • Nowy
Fotele

Wygodny fotel uszak jasny szary MHT 228

Klasyczny fotel uszak to must have każdego domu, gdzie ceni się wygodę. Piękny szary odcień ze srebrnym połyskiem jak kameleon dostosowuje się do pomieszczenia. Welwetowa tkanina tapicerska sprawia, że fotel jest bardzo przyjemny, miękki w dotyku.

1 200,00 zł
  • Nowy
Fotele

Wygodny fotel uszak szary MHT 227

Klasyczny fotel uszak to must have każdego domu, gdzie ceni się wygodę. Piękny szary odcień jak kameleon dostosowuje się do pomieszczenia. Welwetowa tkanina tapicerska sprawia, że fotel jest bardzo przyjemny, miękki w dotyku.

1 200,00 zł
  • Nowy
Fotele

Wygodny fotel uszak różowy MHT 226

Klasyczny fotel uszak to must have każdego domu, gdzie ceni się wygodę. Piękny różowy kolor dodaje lekkości meblowi. Welwetowa tkanina tapicerska sprawia, że fotel jest bardzo przyjemny, miękki w dotyku.

1 200,00 zł
  • Nowy
Fotele

Wygodny fotel uszak granatowy MHT 225

Klasyczny fotel uszak to must have każdego domu, gdzie ceni się wygodę. Piękny granatowy odcień to modny i praktyczny kolor. Welwetowa tkanina tapicerska sprawia, że fotel jest bardzo przyjemny, miękki w dotyku.

1 200,00 zł
  • Nowy
Fotele

Wygodny fotel uszak butelkowa zieleń MHT 224

Klasyczny fotel uszak to must have każdego domu, gdzie ceni się wygodę. Odcień butelkowej zieleni jest kolorem modnym i praktycznym. Welwetowa tkanina tapicerska sprawia, że fotel jest bardzo przyjemny, miękki w dotyku.

1 200,00 zł
  • Nowy
Zastawa stołowa

Filiżanka UNC Good morning różowa

Piękna, gustowna filiżanka marki Urban Nature Culture, a w niej Twoja ulubiona kawa lub herbata - oto przepis na udany dzień. Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby, taka filiżanka to doskonały pomysł. 

55,00 zł
  • Nowy
Zastawa stołowa

Cukiernica porcelanowa szara MHZ0-05-09

Cukiernica to must have każdego domu. Nieważne czy trzymamy w niej cukier sypki, cukier w kostce, ksylitor, czy erytrol. Cukierniczka na stole musi być i basta.

21,90 zł
  • Nowy
Fotele

Tapicerowany fotel muszelka glamour MHT 221

Ten nowoczesny fotel tapicerowany w kształcie muszli doskonale się sprawdzi zarówno jako luksusowy dodatek do salonu, fotel do sypialni, ale również jako fotel do biura, czy poczekalni. 

1 340,00 zł
  • Nowy
Produkty

Tkanina IBIZA 02 - kremowy

Miękka, przyjemna w dotyku tkanina obiciowa typu welur, z subtelnym połyskiem. 


39,00 zł
  • Nowy