×
Pokazano 1-40 z 61 pozycji

Zapachy do domu

Zapach jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o tym, jakie wrażenie wywiera na nas wnętrze. Warto zatem wybrać perfumy, dzięki którym nasz dom będzie wzbudzał tylko pozytywne emocje. W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, inne kompozycje zapachowe wybierzemy. Co to oznacza?

Zapachy do domu mają odprężać, niwelować uczucie zmęczenia i poprawiać nastrój mieszkańców, a także być atrakcyjną wizytówką wnętrza. W żadnym wypadku nie powinny drażnić, dlatego dobrze jest przetestować różne warianty, aby znaleźć najlepszy zapach dla siebie.

Zapach do biura

Przyjemny zapach w pracy czy przestrzeni publicznej to podstawa. Zatem aranżując tego typu przestrzeń, warto dokładnie przemyśleć to, jakie perfumy spełnią oczekiwania wielu osób. Istnieje wiele ciekawych kompozycji, dzięki którym stworzymy przyjazną aurę.

To na przykład zapachy orzeźwiające i delikatne kompozycje owocowe czy słodkie aromaty skomponowane z mieszanki owoców i kwiatów. Unoszące się  w powietrzu z pewnością uprzyjemnią każdą chwilę spędzoną w biurze czy przestrzeni publicznej.

Perfumy do domu i ich trwałość

Wszystkie kompozycje zapachowe znajdujące się w naszej ofercie pochodzą z miejscowości Grasse we Francji – światowej stolicy perfum. Świadczy to o wyjątkowej jakości produktu, który wykonano z jak największą dokładnością. 

Trwałość zapachów do domu  w dużej mierze zależy jednak od sposobu ich przechowywania. Na jej osłabienie wpływają takie czynniki, jak zbyt duży przewiew, wysoka temperatura czy bezpośrednie padanie promieni słonecznych na perfumy. Wobec tego warto umieścić je we właściwym dla nich miejscu i tym samym zachować ich wyjątkową esencję na dłużej.

Zaleca się stosowanie ich w pomieszczeniach o stałej temperaturze, gdzie perfumy nie będą narażone na przeciągi i ostre światło słoneczne. Radzimy również stawiać dyfuzor z dala od kaloryfera oraz obracać patyczków raz na tydzień, a chcąc uzyskać bardziej intensywny zapach, raz dziennie.

Różne warianty zapachów do wnętrz

Wiemy, że wybór zapachu do wnętrza nie należy do najłatwiejszych, dlatego w naszej ofercie znajduje się wiele rozmaitych kompozycji o różnych pojemnościach. Wśród nic znajdują się aromaty kwiatowe, orzeźwiające, słodkie czy orientalne. Do wyboru są popularne zapachy z pałeczkami, jak i te w sprayu.

Dzięki perfumom do wnętrz można wprowadzić do domu, mieszkania czy pracy przyjemną aurę nawet wtedy, gdy pogoda za oknem zawodzi. Przejrzyj ofertę Make Home i znajdź idealny zapach dla siebie.

Zobacz więcej

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja

Please sign in first.

Zaloguj się