Klasyczna elegancja

To wnętrze tworzą ciemne, nasycone kolory, miękki welur na obiciach i złote dodatki.

Nigdy niewychodzące z mody złoto, w połączeniu ze szlachetnymi kolorami, takimi jak granat czy butelkowa zieleń dodają wnętrzu charakteru. 

Klasyczna elegancja

Wskazówki projektanta

Z ciemnymi kolorami bardzo dobrze komponuje się czerwona cegła. Przy tworzeniu takiego wnętrza trzeba być ostrożnym, by go nie przytłoczyć. Wystarczy jedna ściana pomalowana na dominujący kolor oraz rozsądna liczba dodatków.Kup produkty z tej aranżacji

Sofy i kanapy

Sofa z guzikami MHT 237

Wygląd tej sofy sprawia, że nie można oderwać od niej oczu. Jest wykonana z przyjemnej w dotyku i praktycznej tkaniny.

1 200,00 zł 840,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Świeczniki

Niska złota latarenka MHD0-05-03

Mniejsza siostra dużej złotej latarenki. Daje bardziej skoncentrowane światło. Wygodna rączka umożliwia powieszenie w dowolnym miejscu, a złoty kolor pięknie mieni się w promieniach światła.

64,90 zł
Świeczniki

Wysoka latarenka MHD0-05-02

Stylowa latarenka, która z łatwością może zastąpić każdy świecznik w Twoim domu. Wygodna rączka umożliwia powieszenie w dowolnym miejscu, a złoty kolor będzie się pięknie odbijał w promieniach  światła.

99,90 zł
Produkty

Czarny stolik kawowy MHS2-04

Stolik dla osób ceniących dobre wzornictwo i właściwości użytkowe mebli. Blat wykonany z MDF, a nogi z drewna bambusowego, częściowo pomalowane w kolorze blatu.

490,00 zł
Produkty

Zielony metalowy stolik składany MHS2-02

Mówi się, że smak kawy zależy od jej podania. My w make home uważamy, że może smakować jeszcze pyszniej, jak skorzystacie z tego pięknego stolika kawowego.

170,00 zł
Lampy

Zielona lampa podłogowa z dwoma kloszami MHL0-08

Nic tak nie nadaje wnętrzu charakteru, jak odpowiednie oświetlenie. Ta lampa sprawdzi się nie tylko do tworzenia klimatu. Będziesz mógł także po ciężkim dniu, rozsiąść się wygodnie w swoim ulubionym fotelu i przeczytać przy niej niejedną książkę. 

469,00 zł 234,50 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Fotele

Fotel z guzikami butelkowa zieleń MHT 146

Nietuzinkowy design tego fotela zauważa się na pierwszy rzut oka. Potem zwracamy uwagę na subtelne detale, takie jak obciągnięte tkaniną guziki na podłokietnikach, czy wspaniałe, okrągłe drewniane nogi. Na uwagę zasługuje też to, czego nie widać, czyli solidna konstrukcja mebla. Jego stelaż jest wykonany z płyty wiórowej. 

1 050,00 zł 735,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka