Kubek gorącej herbaty, czyli sposób na jesienne wieczory

Kubki

Kiedy wieczory są już chłodne, a za oknem szybko zapada zmrok, często dopada nas gorszy nastrój. Jak więc umilić sobie wieczór i nie zapaść w zimowy sen? Z pomocą przyjdzie herbata… w ulubionym kubku!

Kubek nie tylko do herbaty

Każdy z nas ma swój ulubiony kubek, bez którego nie wyobraża sobie porannej kawy lub herbaty. To obowiązkowy element wyposażenia kuchni i jadalni. Nie ograniczamy jego użycia jedynie do zaparzania herbaty. Pijemy w nim niemal wszystko – ciepłe napoje, gorącą czekoladę czy mleko.

Oprócz funkcji praktycznej kubek może być również oryginalnym elementem dekoracyjnym stołu, a nawet całej kuchni. Idealnym przykładem tego jest  nowoczesny kubek z dekoracyjnym uchem, czy też designerski kubek z uchwytem w kształcie kurki. Ciekawym pomysłem są także kubki bez ucha z motywem geometrycznym. Miłośnikom herbaty polecamy kolorowe kubki z zaparzaczami.  Dzięki temu w szybki i prosty sposób przygotujesz ulubiony napar.

Kubki w ofercie MAKE HOME

Filiżanka aromatycznej kawy

Czy wiesz, że największymi koneserami tego napoju są Amerykanie? Wypijają aż 146 miliardów kubków kawy rocznie! Najchętniej piją ją właśnie w ulubionych filiżankach, bo kawa najlepiej smakuje w dobrym towarzystwie i stylowym naczyniu.

W ofercie MAKE HOME znajdziesz szeroką ofertę naczyń idealnych do picia kawy. Prawdziwym koneserom polecamy filiżankę wykonaną ręcznie z czarnej matowej masy, z bardzo efektownym dekoracyjnym uchem. Na uwagę zasługują również stylowe filiżanki z motywem motyli lub flamingów, idealne na spotkanie w rodzinnym gronie. Serce miłośników stylu nowoczesnego podbiją ceramiczne filiżanki z białym podstawkiem.

Ciekawy pomysł na prezent

Zestawy kubków i filiżanek to także idealny pomysł na prezent! Dzięki uniwersalnemu charakterowi sprawdzą się jako prezent na każdą uroczystość – urodziny, imieniny, rocznice i wiele innych. Zestaw sześciu ceramicznych filiżanek przypadnie do gustu młodej parze, będzie to też doskonały prezent z okazji rocznicy ślubu przyjaciół czy rodziców. Z kolei ceramiczny dzbanek i sześć kubeczków to wymarzony prezent na nowe mieszanie dla Twoich przyjaciół. Oprócz zestawów kubków i filiżanek ciekawym pomysłem na prezent może być również ceramiczny dzbanek z cukiernicą o geometrycznych kształtach w dwóch modnych kolorach. Kupując zestaw kubków lub filiżanek na prezent zyskujemy pewność, że będzie on trafiony.