Materiał podstawy

Materiał klosza

Rodzaj lampy

Kolor

Lampy

Lampy stojące, wiszące, podłogowe. Każda z nich ma za zadanie rozświetlać ciemność, ale i doskonale wyglądać. Zajrzyj i poznaj nasz świat oryginalnych lamp! Dzięki ich funkcjonalności, mamy możliwość doświetlenia wybranej przestrzeni pomieszczenia, a dodatkowo zyskujemy fantastyczny element dekoracyjny, który będzie nam służył przez długi czas. Już na etapie planowania pomieszczeń powinniśmy przywiązywać ogromną wagę do aranżacji światłem. Odpowiednio rozmieszczone lampy podkreślą styl wnętrza, a dodatkowo pomogą wyznaczyć granice między pomieszczeniami. Wykonane z drewna, metalu czy przetworzonego podczas recyclingu szkła – każda z lamp w MAKE HOME jest wyjątkowa. Dzięki temu bez problemu dopasujesz ją do swoich możliwości, stylu i potrzeb. Dzięki wysokiej jakości materiałów, z których zostały stworzone, możemy cieszyć się jedną lampą przez długie lata. Na jakość naszych lamp mają również wpływ takie elementy jak doskonałe wykończenie, solidna konstrukcja i awangardowa stylistyka. Dzięki nim uzyskasz fantastyczny klimat w trakcie spotkań z rodziną lub światło idealne do czytania, podczas spokojnego wieczoru.

Lampy

Lampa wisząca MHL0-85

Wisząca lampa w stylu minimalistycznym i szarym, przydymionym odcieniu szkła to idealny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza. Jej specyficzny kształt z powodzeniem odnajdzie się w kuchni czy jadalni. Półprzezroczyste szkło zapewni ciepłe światło w nawet najciemniejszym kącie.

289,00 zł
Lampy

Lampa wisząca MHL0-84

Wisząca lampa w stylu minimalistycznym i szampańskim odcieniu szkła to idealny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza. Jej specyficzny kształt z powodzeniem odnajdzie się w kuchni czy jadalni. Półprzezroczyste szkło zapewni ciepłe światło w nawet najciemniejszym kącie.

289,00 zł
Lampy

Lampa stołowa MHL0-83

Stylowa lampa w minimalistycznym stylu z półprzezroczystą podstawą w odcieniu srebra i jasnym kloszem nada Twojemu wnętrzu klasy. Idealna jako nocna lampka w sypialni, jak również dodatek w salonie.

269,00 zł
Lampy

Lampa stołowa MHL0-82

Stylowa lampa w minimalistycznym stylu z półprzezroczystą podstawą w odcieniu błękitu i czarnym kloszem nada Twojemu wnętrzu klasy. Idealna jako nocna lampka w sypialni, jak również dodatek w salonie.

269,00 zł
Lampy

Lampa wisząca MHL0-81

Wisząca lampa w nowoczesnym stylu, stworzona ze szkła w kolorze srebrnym, nakrapianego miedzią. Czarne wykończenia dodadzą pomieszczeniu klasy, a awangardowy klosz zapewni dostęp do ogromnej ilości światła.

249,00 zł
Lampy

Lampa wisząca MHL0-80

Wisząca lampa w nowoczesnym stylu, stworzona ze szkła w kolorze srebrnym, nakrapianego miedzią. Czarne wykończenia dodadzą pomieszczeniu klasy, a awangardowy klosz zapewni dostęp do ogromnej ilości światła.

259,00 zł
Lampy

Lampa wisząca MHL0-79

Wisząca lampa w stylu minimalistycznym i szarym, przydymionym odcieniu szkła to idealny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza. Jej specyficzny kształt z powodzeniem odnajdzie się w kuchni czy jadalni. Półprzezroczyste szkło zapewni ciepłe światło w nawet najciemniejszym kącie.

269,00 zł
Lampy

Lampa wisząca MHL0-78

Wisząca lampa w stylu minimalistycznym i szampańskim odcieniu szkła to idealny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza.

269,00 zł
Lampy

Lampa wisząca MHL0-77

Ta nowoczesna wisząca lampa to 13 osobnych żarówek, które idealnie doświetlą każde pomieszczenie.

689,00 zł
Lampy

Lampa wisząca MHL0-76

Potrójna lampa wisząca, wykonana ze szarego, przydymionego szkła to idealny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza.

469,00 zł
Lampy

Lampa wisząca MHL0-75

Potrójna lampa wisząca, wykonana ze złotego szkła to idealny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza.

469,00 zł
Lampy

Lampa wisząca MHL0-74

Wisząca lampa w stylu minimalistycznym i szarym, przydymionym odcieniu szkła to idealny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza. Jej specyficzny kształt z powodzeniem odnajdzie się w kuchni czy jadalni.

289,00 zł
Lampy

Lampa wisząca MHL0-73

Wisząca lampa w stylu minimalistycznym i szampańskim odcieniu szkła to idealny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza. Jej specyficzny kształt z powodzeniem odnajdzie się w kuchni czy jadalni.

289,00 zł
Lampy

Lampa stołowa MHL0-72

Stylowa lampa w minimalistycznym stylu z grafitową podstawą i czarnym kloszem nada Twojemu wnętrzu klasy.

269,00 zł