Materiał

W jakim stylu

Kolor

Meble i dekoracje dziecięce

Nie zapominaj, że dzieci to najwięksi marzyciele, a wśród ich pragnień zawsze znajduje się oryginalny wystrój ich pokoju. W jego skład często wchodzą nie tylko wyśnione zabawki, ale też meble - na przykład uwielbiane przez najmłodszych łóżko domek czy inne elementy wyposażenia w wyjątkowych kształtach.

MAKE HOME posiada wciąż rozwijającą się ofertę mebli, które będą odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Znajdują się tu tapczany oraz regały, komody i szafy stworzone do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy najmłodszych członków rodziny.

To, co wyróżnia nasze meble dziecięce, to niepowtarzalny styl i wysoka jakość materiałów. Kolekcje zostały dobrane w taki sposób, aby móc za ich pomocą stworzyć nowoczesną aranżację, ale jednocześnie zachowywać przytulny charakter wnętrza.

Meble niemowlęce

Już od pierwszych chwil życia dziecka niezwykle ważne jest, aby czuło się ono w swoim pokoju jak najbardziej komfortowo. A zapewnienie wygody i dobrego samopoczucia to nie tylko kwestia zabawek, maskotek czy akcesoriów, ale też odpowiednich mebli dziecięcych. Ważny jest w tym przypadku zarówno ich wygląd, jak i funkcjonalność, która ułatwi codzienną opiekę nad najmłodszymi.

Meble młodzieżowe

Posiadamy też meble młodzieżowe, takie jak łóżka, komody czy szafy. Ich uniwersalny charakter, a jednocześnie nowoczesny styl z pewnością wpiszą się w gusta dzieci w wieku szkolnym, jak i nastolatków.

Półki i regały

Wisząca półka Calmo 90 cm MHP1-6

Stylowa półka będzie idealnym miejscem na drobne ozdoby, bibeloty i książki zarówno w salonie, jak i pokoju dziecięcym, czy młodzieżowym. 

179,00 zł
Meble i dekoracje dziecięce

Szuflada do łóżka Blanco 140X200

Szuflada do łóżka pełni funkcję schowka na pościel czy inne niezbędne rzeczy w pokoju dziecka.

419,00 zł
Meble i dekoracje dziecięce

Szuflada do łóżka Blanco 120X200

Szuflada do łóżka pełni funkcję schowka na pościel czy inne niezbędne rzeczy w pokoju dziecka.

419,00 zł
Meble i dekoracje dziecięce

Łóżko młodzieżowe Blanco 140x200 MHB 140

Łóżko Blanco to mebel o uniwersalnym wzornictwie, który sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Zadbaliśmy nie tylko o jego atrakcyjny wygląd, ale też o bezpieczeństwo dzieci.


1 259,00 zł
Meble i dekoracje dziecięce

Łóżko młodzieżowe Blanco 120x200 MHB 139

Łóżko Blanco to mebel o uniwersalnym wzornictwie. Przeznaczone jest dla starszych dzieci, sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Zadbaliśmy nie tylko o jego atrakcyjny wygląd, ale też o bezpieczeństwo.

1 219,00 zł
Meble i dekoracje dziecięce

Balon Royal Aero / AP163F

Kolorowy balon Royal Aero od Authentic Models przyniesie radość nie tylko dzieciom, ale i ucieszy dorosłych.

599,00 zł
Meble i dekoracje dziecięce

Balon Floating The Skies / AP160R

Dekoracyjny balon Floating the Skies od Authentic Models z pewnością wypełni każde wnętrze magiczną aurą.

119,00 zł
Figurki

Dekoracja szklana ELVIS dymiony szary / 373806-S

Szklana ozdoba Elvis marki Woood w kształcie głowy to nietypowy pomysł na nadanie aranżacji nuty szaleństwa. Jej szary przydymiony kolor sprawia, że staje się ona nowoczesnym detalem i dobrze komponuje się z innymi elementami wnętrza.

179,00 zł
Meble i dekoracje dziecięce

Kontener do biurka Calmo MHS3-24

Biurko z kolekcji Calmo, to prosty, stylowy i jednocześnie bardzo funkcjonalny meble, niezbędny każdemu nastolatkowi. 

720,00 zł
Meble i dekoracje dziecięce

Łóżeczko Calmo do pokoju dziecięcego 120×60 MHB 136

Łóżeczko MHB 136 to mebel o przemyślanej konstrukcji – posiada trzy poziomy wysokości materaca i dwa szczebelki z możliwością wyjęcia. Dzięki temu mebel zmienia się wraz z wiekiem dziecka.

890,00 zł