Materiał

W jakim stylu

Kolor

Meble i dekoracje dziecięce

Nie zapominaj, że dzieci to najwięksi marzyciele, a wśród ich pragnień zawsze znajduje się oryginalny wystrój ich pokoju. W jego skład często wchodzą nie tylko wyśnione zabawki, ale też meble - na przykład uwielbiane przez najmłodszych łóżko domek czy inne elementy wyposażenia w wyjątkowych kształtach.

MAKE HOME posiada wciąż rozwijającą się ofertę mebli, które będą odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Znajdują się tu tapczany oraz regały, komody i szafy stworzone do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy najmłodszych członków rodziny.

To, co wyróżnia nasze meble dziecięce, to niepowtarzalny styl i wysoka jakość materiałów. Kolekcje zostały dobrane w taki sposób, aby móc za ich pomocą stworzyć nowoczesną aranżację, ale jednocześnie zachowywać przytulny charakter wnętrza.

Meble niemowlęce

Już od pierwszych chwil życia dziecka niezwykle ważne jest, aby czuło się ono w swoim pokoju jak najbardziej komfortowo. A zapewnienie wygody i dobrego samopoczucia to nie tylko kwestia zabawek, maskotek czy akcesoriów, ale też odpowiednich mebli dziecięcych. Ważny jest w tym przypadku zarówno ich wygląd, jak i funkcjonalność, która ułatwi codzienną opiekę nad najmłodszymi.

Meble młodzieżowe

Posiadamy też meble młodzieżowe, takie jak łóżka, komody czy szafy. Ich uniwersalny charakter, a jednocześnie nowoczesny styl z pewnością wpiszą się w gusta dzieci w wieku szkolnym, jak i nastolatków.

Konsole i biurka

Biurko Flex z kolekcji mebli Nuki MHB1-13

Funkcjonalne, lekkie biurko z kolekcji Flex, z blatem o długości 77 cm.

Mebel niezbędny w pokoju dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

1 990,00 zł
  • Nowy
Konsole i biurka

Biurko Eco Flex z kolekcji Eco Dream MHB1-12

Funkcjonalne, lekkie biurko Eco Flex z kolekcji Eco Dream, z blatem o długości 100 cm.

Mebel niezbędny w pokoju dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

1 845,00 zł
Konsole i biurka

Biurko Eco Flex Comfy z kolekcji Eco Drem MHB1-11

Funkcjonalne, lekkie biurko Eco Flex Comfy z kolekcji Eco Dream, z blatem o długości 100 cm.

Mebel niezbędny w pokoju dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

1 845,00 zł