Filtruj według
Cena
Kolor
Filtruj

Abażury

Oświetlenie odgrywa we wnętrzach bardzo ważną rolę. Aby było jak najlepiej dobrane, należy zwrócić szczególną uwagę na barwę żarówki i rozproszenie światła. W tej drugiej kwestii bardzo pomocne są abażury. Liczba ich zalet jest naprawdę długa! Dzięki nim można w mgnieniu oka odświeżyć design starej lampy i dopasować ją do nowego wystroju pomieszczenia. Co istotne, wybór abażurów jest naprawdę szeroki! Na rynku bez problemu znajdziesz abażury klosze, abażury z rattanu, abażury z materiału… i wiele, wiele innych modeli. Jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem? Sprawdź, jakie lampy, abażury są najbardziej popularne! Zapraszamy!

Abażury do lamp

Jak wspomnieliśmy, abażury do lamp są bardzo funkcjonalne. W odpowiedni, dopasowany do pomieszczenia sposób rozpraszają światło, wpływając tym samym na nasze samopoczucie i to, jak funkcjonujemy w danym wnętrzu.

Co więcej, dzięki abażurom można odmienić wygląd starej lampy! Wystarczy, że wybierzesz nowe abażury na żarówkę i voila – pomieszczenie zyska świeży wygląd, a Ty nie będziesz musiał kupować nowych lamp. To idealny sposób na szybką metamorfozę, dlatego abażury na lampy są tak popularne.

Abażury do lampy wiszącej

Abażury można kupić na przeróżne lampy, jednak do tych najbardziej popularnych z pewnością zaliczamy abażury do lampy wiszącej. Trudno się temu dziwić – główne źródło światła zazwyczaj najbardziej przyciąga wzrok, dlatego zależy nam, by abażury sufitowe prezentowały się naprawdę efektownie.

Szeroki wybór abażurów sprawia, że możemy zmienić stylizację swojego wnętrza bez konieczności zakupu nowej lampy, co oczywiście generuje znaczne oszczędności. To bardzo dobre rozwiązanie, bo każdy z nas doskonale wie, że ochota na delikatny lifting pomieszczenia potrafi przyjść bardzo często

Abażury materiałowe

Nowoczesne abażury można dopasować niemal do każdego wiodącego trendu w architekturze. Abażury materiałowe łatwo zestawić z wieloma stylami:

• delikatne abażury w subtelnych kolorach bądź takie wykonane z wikliny będą dobrze prezentować się we wnętrzach boho. Wystarczy jasna, materiałowa kanapa, wełniany pled, wiklinowe donice i całość będzie prezentowała się przepięknie.

• minimalistyczne materiałowe abażury pasują także do wnętrz skandynawskich – wyglądają bardzo dobrze w zestawieniu z szarą sofą, drewnianą komodą i pasującymi regałami.

abażury w ciemnych kolorach z kolei upodobali sobie miłośnicy wnętrz w stylu industrialnym. I ciężko się temu dziwić – w połączeniu z ciemnym, welurowym narożnikiem, metalowymi regałami i ścianą z czerwonej cegły tworzą niesamowity klimat. Jak widzisz, piękne abażury oferują całą masę możliwości – i niewątpliwie warto z nich skorzystać. Udanych zakupów!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja