Filtruj według
Cena
Kolor podstawowy
Szerokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Filtruj

Kontenery pod biurko

Potrzeby się zmieniają! Twoje dziecko dorasta – ma coraz więcej nauki i potrzebuje coraz więcej książek, zeszytów, długopisów? Przeniosłaś pracę do domu i zaczyna brakować Ci miejsca na nowe dokumenty? Biurka magicznie się nie powiększą, ale znamy sprawdzone rozwiązanie - kontenery pod biurko!

Kontenery do biurek to niesamowicie funkcjonalne i praktyczne rozwiązania, które pozwalają utrzymać ład i porządek nawet w sytuacji, gdy dokumentów, faktur, zeszytów i notatek ciągle przybywa. Zastanawiasz się nad zakupem kontenera? Mamy kilka sprawdzonych podpowiedzi!

Szafki pod biurko z szufladami

Jeśli i Tobie w magiczny sposób przybywa książek, firmowych dokumentów i notatek, to szafki pod biurko są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki nim nie musisz kupować nowego biurka, dodatkowych regałów czy półek – wystarczy jedna, funkcjonalna szafka pod biurko z szufladami.

Szafki pod biurko to idealne rozwiązanie i do domu, i do biura. Przede wszystkim dlatego, że kontener możesz dostawić i odstawić wtedy, gdy tego potrzebujesz. Macie w firmie nawał pracy? Stos dokumentów leży na każdym biurku? To idealnie zadanie dla kontenerów. W sytuacji, gdy nie będą już potrzebne, możesz odstawić je do magazynu i wykorzystać w kolejnym wysokim sezonie!

Szafki na kółkach pod biurko

Jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań są szafki na kółkach pod biurko. Umożliwiają bowiem przesuwanie ich w dowolnym momencie, eliminując problem z noszeniem. Szafka pod biurko na kółkach będzie więc dobrym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego, młodzieżowego, a także do biura – zarówno tego domowego, jak i w dużych firmach czy korporacjach.

Kontenerek pod biurko loft

Rozwiązaniem cieszącym się dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie jest kontenerek pod biurko loft. Ten styl zawładnął sercami projektantów wnętrz, a nas wcale to nie dziwi. Kontenerek pod biurko metalowy idealnie wpisuje się w surowe, industrialne aranżacje, jednocześnie zapewniając Ci wygodę i funkcjonalność.

Szafka pod biurko loft spokojnie może stanąć:

• w salonie – w połączeniu z biurkiem, metalowymi regałami i ciemną, welurową kanapą będzie tworzyła spójną całość,

• w pokoju młodzieżowym – loftowa szafa, drewniane półki i metalowe łóżko będą wyglądać razem niesamowicie,

• w domowym gabinecie – metalowe regały i ciemny fotel wypoczynkowy to wspaniały pomysł.

Jak widzisz, kontener pod biurko metalowy jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. To jedna z największych zalet tych mebli. Niezależnie więc od tego, czy w gestii Twoich zainteresowań leży szafka pod biurko metalowa, drewniana czy lakierowana, nie zastanawiaj się dłużej – udanych zakupów!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja