Filtruj według
Cena
Szerokość
cm cm
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Średnica
cm cm
Filtruj

Słoje ozdobne

Szklane słoje to wspaniały sposób na nietuzinkową dekorację wnętrz. Co istotne, słoje ozdobne pozwalają na stworzenie wielu, przeróżnych ozdób. Jesteś ciekawy, jak wykorzystać je w aranżacji mieszkania? Z przyjemnością podpowiemy!

Słoiki ozdobne na las

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań wśród naszych klientów są słoiki ozdobne na las. Jak skomponować własny las w słoiku? Nic trudnego! Duże słoje ozdobne pomieszczą wiele żywych roślin, które zamknięte w przezroczystym szkle prezentują się po prostu niesamowicie! Las w słoiku może stanąć na regale bądź na szafce RTV w salonie lub na komodzie w sypialni.

Słoiki ozdobne do kwiatów również cieszą się dużym zainteresowaniem. A nas wcale to nie dziwi! Mała namiastka ogrodu za szkłem zachwyca nie tylko domowników, ale i wszystkich gości. Słoiki ozdobne duże zapewniają cały szereg możliwości – wystarczy, że puścisz wodze fantazji! Słoiki z kwiatami przepięknie prezentują się w sypialni, salonie i pokoju młodzieżowym.

Słoiki ozdobne na świeczki

Słoje ozdobne szklane wypełnione roślinnością wyglądają cudownie, ale to niejedyna możliwość jaką zapewniają. Słoiki ozdobne na świeczki to równie wspaniały pomysł. Taka dekoracja wprowadzi do wnętrze powiew subtelności i pomoże zorganizować romantyczny nastrój. To odpowiednia ozdoba do sypialni, a także do łazienki czy jadalni.

Tak naprawdę słoiki szklane ozdobne są dekoracyjne same w sobie więc niezależnie od tego czym je wypełnisz, będą prezentowały się dobrze! Cudne muszelki przywiezione z nadmorskich wakacji? Idealnie! Nowoczesne świeczki w ciekawych kształtach? Bardzo dobry pomysł! Ciekawe kamyki? Tak, też się nadają! Jesteśmy pewni, że znajdziesz jeszcze setki innych pomysłów, dzięki którym duże słoje staną się jedną z najpiękniejszych ozdób w Twoim mieszkaniu. Pamiętaj, że to właśnie takie szczegóły decydują o klimacie wnętrza – powodzenia!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja