Materiał

W jakim stylu

Kolor

Stoły

Miejsce codziennych spotkań przy posiłkach, długich rozmów i fantastycznie spędzonego czasu – z rodziną czy przyjaciółmi. Nie ma domu bez stołu, mawiają i jest w tym dużo racji. To zwykle on stanowi serce salonu czy jadalni. To przy nim spożywamy posiłki – nie tylko od święta. To tu często dzieciaki uwielbiają rysować, a niejednokrotnie także odrabiają przy nim lekcje. Stoły, które pojawiają się w naszych domach, muszą być zatem wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Równie ważny jest ich wygląd, bo piękny stół potrafi być prawdziwą ozdobą domu. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim stoły drewniane, ale także te wykonane z innych, lżejszych materiałów. Nie brakuje tu stołów w różnych stylach – od klasyki, przez Prowansję, aż po nowoczesny, industrialny wygląd. Przy bliższym poznaniu z pewnością docenisz kunszt wykonania. Nasze meble w przeważającej większości są produkowane w Polsce. To najlepsza gwarancja jakości i designu. Od lat rodzimi stolarze pozostają bowiem bezkonkurencyjni.

Stoły

Rozkładany okrągły nowoczesny stół MHS1-15

Stół wyróżnia się ciekawym wzornictwem, które docenią sympatycy klasycznego stylu w nowoczesnym wydaniu. Sprawdzi się zarówno na co dzień podczas posiłków z najbliższymi, jak i w przypadku wizyt gości, a to dzięki rozkładanemu blatowi.

3 900,00 zł
Stoły

Stół rozkładany dębowy MHS1-11

Stół to podstawowy mebel każdej jadalni, a jednocześnie jeden z najważniejszych w domu. Warto więc wybrać ten, który sprosta wymaganiom całej rodziny. Taki będzie MHS1-11, który dzięki rozkładanemu blatowi i klasycznemu, wpisującemu się w każdy gust wzornictwu, sprawi że wspólne posiłki będą jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe.

3 590,00 zł
Stoły

Stół rozkładany z okleiną z naturalnego dębu prostokąt MHS1-10

Stół MHS1-10 będzie odpowiedni, jeśli chcesz zamienić swoją jadalnię w prawdziwie komfortowe miejsce spotkań rodziny i przyjaciół. Posiłki przy nim z pewnością staną się rytuałem, które polubi każdy z mieszkańców, jak i gości. Rozkładany blat ułatwi pomieścić przy stole duże grono osób.

3 500,00 zł
Stoły

Stół rozkładany z okleiną z naturalnego dębu owalny MHS1-09

Stół to podstawowy mebel każdej jadalni, a jednocześnie jeden z najważniejszych w domu. Warto więc wybrać ten, który sprosta wymaganiom całej rodziny. Taki będzie MHS1-09, który dzięki rozkładanemu blatowi i klasycznemu, wpisującemu się w każdy gust wzornictwu, sprawi że wspólne posiłki będą jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe.

3 500,00 zł
Stoły

Stół dębowy 200x100 cm MHS1-08

Duży stół, wykonany z naturalnego dębu, jest doskonałym wyborem do jadalni w każdym stylu. W pojedynkę stanowi idealne odzwierciedlenie stylu skandynawskiego, a odpowiednie dodatki, np. obrusy czy zastawa, sprawią że stanie się elementem stylu prowansalskiego, retro lub klasycznego.

3 200,00 zł
Stoły

Stół dębowy 160x100 cm MHS1-07

Duży stół, wykonany z naturalnego dębu, jest doskonałym wyborem do jadalni w każdym stylu. W pojedynkę stanowi idealne odzwierciedlenie stylu skandynawskiego, a odpowiednie dodatki, np. obrusy czy zastawa, sprawią że stanie się elementem stylu prowansalskiego, retro lub klasycznego.

3 000,00 zł
Stoły

Stół z blatem betonowym MHS1-06

Wyjątkowy stół z blatem z MDF przypominający betonową płytę i stalowymi nogami malowanymi proszkowo na szaro-srebrny kolor.

2 200,00 zł
Stoły

Stół tekowy z nogami ze stali nierdzewnej MHS1-05

Wyjątkowy stół z blatem z drewna teakowego. Wykonany ręcznie ze starego drewna. Każdy blat jest unikatowy. Doskonale sprawdzi się zarówno w aranżacjach rustykalnych, jak i nowoczesnych.  

4 100,00 zł
Stoły

Stół do jadalni z białego cedru i mahoniu MHS1-04

Drewno cedrowe jest wyjątkowe pod każdym względem. Jest bowiem stosunkowo lekkie i jednocześnie niezwykle trwałe. Mariaż z mahoniem stanowi połączenie doskonałe. Ten stylizowany, majestatyczny stół w jasnych barwach sprawdzi się we wnętrzach w stylu prowansalskim.  Podkreśli charakter sielskich aranżacji. Może także stać się elementem przełamującym surowy charakter wnętrz minimalistycznych. 

2 500,00 zł