Filtruj według
Cena
Kolor podstawowy
Szerokość
cm cm
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Filtruj

WYPRZEDAŻ

Szukasz świetnych produktów w okazyjnych cenach? Dobrze więc trafiłeś. W tym dziale pojawiają się produkty z superrabatami - czasem są to zupełnie nowe meble, bez śladów użytkowania, a czasem takie, które towarzyszą nam na targach czy innych wystawach. Te mogą nosić pewne ślady użytkowania, ale jeśli tak jest - dowiesz się o tym z opisu. Dokładnie udokumentujemy też wszelkie uszczerbki, byś wiedział, co kupujesz. Zwykle są to mało widoczne elementy. Jednak dzięki nim możesz liczyć na sporą obniżkę ceny! Skorzystaj, nie czekaj - takie produkty nie czekają długo na swoich właścicieli. Przejrzyj już teraz ofertę naszego outletu. 

Meble promocyjnej cenie  – znajdź coś dla siebie

Meble w promocji to dobry sposób na to, aby naprawdę zaoszczędzić na wybranych produktach. To z reguły rzeczy, które mogą nosić subtelne oznaki użytkowania ze względu na to, że były wykorzystywane na wystawach, targach czy innych wydarzeniach. Czasem jednak nie wpływa to na ich wygląd, ale na cenę -owszem! O każdej z ewentualnych usterek informujemy w opisie, nie musisz się więc martwić o to, że nie będziesz wiedział o powodzie obniżki. Wszystkie meble pochodzą z naszej oferty, co jest gwarancją dobrego stylu, jak i najlepszej jakości.

Wyprzedaż meblowa pełna okazji

Nasza wyprzedaż meblowa jest częścią szerokiej oferty Make Home, która oferuje tak samo jakościowo produkty, tylko w niższych cenach, niż te w standardowej ofercie. Pojawiają się tu zarówno meble, takie jak sofy, fotele czy pufy, jak i dekoracje – oryginalne figurki, wazony, doniczki na kwiaty oraz lampy czy elementy zastawy stołowej. Jednym słowem – wszystko, co wchodzi w skład asortymentu naszego sklepu. Przeglądaj zatem ofertę naszego outletu, bo raz na jakiś czas dodajemy do niej przecenione produkty.

Tanie meble

Ceny naszych mebli zawsze są adekwatne do jakości, jaką sobą reprezentują. Staramy się jednak ceny te dopasować jak najbardziej do możliwości i potrzeb naszych klientów. Dlatego co jakiś czas pojawia się w naszej ofercie możliwość kupna mebli, za które możesz zapłacić mniej. Niekiedy zdarza się, że posiadają one drobne wady, jak zarysowania czy niewielkie uszkodzenia materiału, jednak zawsze informujemy o nich w opisie produktu. Jeśli nie podajemy szczegółów dotyczących tanich mebli, nie powinieneś mieć obaw – przyjdą do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja