Materiał

Kolor

Szafki

Szafki – niewielkie, czasem niepozorne, ale zwykle bardzo przydatne. Ukryją skarby, sekrety, a także zwykłe przedmioty, które chcemy usunąć z pola widzenia. Bez szafki trudno obejść się w sypialni, gdzie zwykle pełni także rolę stolika nocnego. W MAKE HOME znajdziesz propozycję szafek w wielu różnych stylach: od retro, przez klasyczny aż po bardzo modny styl loftowy. Znajdziesz tu oryginalne rozwiązania. To nie tylko bardzo przydatne meble, ale i piękne dodatki wnętrzarskie. Mają stabilne blaty, na których postawisz nocną lampkę, ramkę ze zdjęciem, lustro lub cokolwiek, co uznasz za właściwe. Nasze szafki mają wygodne i sprawnie działające szuflady oraz przemyślane półki. Dostępne są w wielu kolorach, wykonane z różnorodnych materiałów – drewna, płyty meblowej, metalu, a  nawet z ekskluzywnego spieku kwarcowego. Każdy miłośnik designu z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. W naszej ofercie szafek nie brakuje także propozycji na zamówienie – wyjątkowych mebli, o których wyglądzie możesz w pewnym zakresie sam zadecydować.

Produkty

Szafka wisząca pozioma MHS3-14

Wisząca szafka to mebel idealny. Wykonany z laminowanej płyty wiórowej w wysokim połysku. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Sprawdzi się w salonie i sypialni. 

540,00 zł
Komody

Szafka RTV 100 cm MHS4-04

Szafka RTV to mebel idealny. Wykonany z laminowanej płyty wiórowej w wysokim połysku. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym i skandynawskim. 

530,00 zł
Komody

Szafka RTV 150 cm MHS4-03

Szafka RTV to mebel idealny. Wykonany z laminowanej płyty wiórowej w wysokim połysku. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym i skandynawskim. 

630,00 zł
Komody

Witryna wisząca MHS3-13

Wisząca witryna to mebel idealny. Wykonany z laminowanej płyty wiórowej w wysokim połysku. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Sprawdzi się w salonie i sypialni. 

560,00 zł
Szafki

Szafka RTV z przesuwnymi drzwiczkami MHS4-01

Elegancka szafka pod telewizor laminowana w kolorze naturalnego dębu ze stylowymi przesuwnymi drzwiczkami. Fronty w kolorze białym i odcieniach szarości nadają jej charakteru. Sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich i retro. Pasuje także do minimalistycznych aranżacji.

860,00 zł
Szafki

Szafka RTV MHS4-02

Elegancka szafka pod telewizor laminowana w kolorze naturalnego dębu ze stylowymi półkami. Fronty w trzech kolorach: białym, szarym i grafitowym nadają jej charakteru. Sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich i retro. Pasuje także do minimalistycznych aranżacji.

760,00 zł
Szafki

Szafka loft MHS3-07

Ten kompaktowy mebel może z powodzeniem stać się Twoją szafką nocną, podręcznym stolikiem kawowym lub stylową komodą salonową – wybór należy do Ciebie. Nieograniczone możliwości aranżacyjne i solidność, to tylko niektóre ze wspaniałych cech tej szafki. 

800,00 zł 680,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Półki i regały

Regał RTV loft MHS3-05

Elegancka szafka pod telewizor w stylu loftowym z solidnego materiału. Swoją trwałość zawdzięcza również dodatkowym wzmocnieniom w kształcie X. 

1 300,00 zł 1 105,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Komody

Szafka nocna z dwiema szufladami MHF 113

Mebel niezbędny w każdej sypialni. Oprócz tradycyjnej półki, mamy do wykorzystania dwie pojemne szuflady oraz dodatkowe miejsce na ulubioną książkę. Sprawdzi się zarówno w Twojej sypialni, jak i sypialni Twojego dziecka.

489,00 zł
Konsole i biurka

Dębowa konsola z szufladą MHF 107

Szukasz miejsca na akcesoria kosmetyczne, blatu, który pełniłby rolę toaletki? Z pomocą przyjdzie Ci nasza konsola w stylu skandynawskim, która idealnie wpasuje się w miejsce pod lustro MHF 108.

2 200,00 zł
Szafki

Dębowa szafka nocna MHF 106

Klasyczna szafka nocna, wykończona fornirem dębowym. Stworzy zestaw idealny z łóżkiem MHF 105.

1 200,00 zł
Komody

Mała komoda retro MHF 103

Solidne wykonanie, dębowe wykończenie i praktyczna szuflada – to krótka charakterystyka naszej komody MHF 103.

970,00 zł
Szafki

Różowa komoda MHK1-04

Kompaktowy stolik, który idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym albo salonie.

429,00 zł
Konsole i biurka

Konsola z szufladami MHK2-02

Klasyczny model stołu z dwiema szufladami. Drewniane nogi zapewniają maksimum stabilizacji, nawet podczas większego obciążenia.

399,00 zł
Konsole i biurka

Konsola z szufladą MHS3-03

Podwójna konsola to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale też ponadczasowe, nieodłącznie kojarzone z domem babci.

449,00 zł