×

Stoliki kawowe

Stolik kawowy i kanapa to nierozłączny duet, które go nie może zabraknąć w żadnym salonie. W przeciwnym wypadku, gdzie postawiłbyś filiżankę z parującą, gorącą kawą lub aromatyczną herbatą? Stoliki kawowe to prawdziwe pole do popisu dla designerów – ich blaty mogą być wykonane z płyt meblowych, litego drewna, metalu, a nawet spieków kwarcowych. Z łatwością dopasujesz je do każdej aranżacji – niezależnie od tego, czy lepiej czujesz się w klasycznym wnętrzu, czy w loftowym klimacie. Jako stoliki kawowe świetnie sprawdzają się także zestawy dwóch stolików – większego i mniejszego o różnych wysokościach. Lekkość takiej formy dodaje wnętrzu klasy. Miłośnicy połączeń drewna i metalu także znajdą u nas coś dla siebie. Dla właścicieli niewielkich wnętrz wybawieniem będą składane stoliki kawowe lub rozwiązania z koszem, w który można umieścić gazety czy dziecięce zabawki. Takie stoliki pełnią potrójną funkcję – ozdabiają wnętrze, oferują wygodny blat, a także pozwalają zaoszczędzić cenne miejsce.

Stoliki kawowe drewniane

Stolik kawowy to niezbędny mebel w każdym salonie. To przy nim spędza się najwięcej chwil z przyjaciółmi, do późnych godzin opowiadając najciekawsze historie. Ważne, aby spełniał dwie funkcje – estetyczną i funkcjonalną. Jeśli chodzi o stoliki kawowe drewniane – znajdziesz tu duży wybór, który nie powinien zawieść Twoich oczekiwań. Jeden z nich stanie się niebanalną ozdobą salonu na lata, a tym samym będzie świadkiem wielu nieoczekiwanych – bądź odwrotnie - zdarzeń. Dopasuj go tak, aby jak najlepiej oddawał ducha Twojego wnętrza.

Designerski stolik kawowy

Dobrze dopasowany stolik kawowy stanie się uzupełnieniem Twojego salonu, wprowadzając do niego zupełnie nowy klimat bądź jednocząc się z obecnym. W duecie z wygodną sofą i filiżanką kawy czy ulubionej herbaty stworzy miejsce wytchnienia nawet po najbardziej męczącym dniu. Wybierz ten, który w jak największym stopniu odpowiada Twoim wymaganiom. Do wyboru masz stoliki kawowe drewniane i metalowe, a także te wykonane z obu materiałów. Każdy z nich stworzony został po to, aby zaspokoić różne gusta i potrzeby.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja

Please sign in first.

Zaloguj się