×

W MAKE HOME NIE DOSTARCZAMY PRODUKTÓW DO DEKORACJI DOMU, MY GO Z TOBĄ URZĄDZAMY.

Meble i dodatki, które znajdziesz w naszym sklepie, nie są tutaj przez przypadek. Idea make home opiera się na obserwacjach i wsłuchiwaniu w potrzeby rynku oraz wyczuciu trendów. Wszystkie produkty są starannie wyselekcjonowane. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz najwyżej jakości akcesoria do wyposażenia wnętrz, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są również niezwykle funkcjonalne. Próżno szukać tu kolejnych kopii znanych foteli, lamp czy sof. Oferowane produkty są po prostu wyjątkowe.

Główna myśl, jaka przyświecała nam przy tworzeniu sklepu, towarzyszy nam do dziś. Chcieliśmy w jednym miejscu zgromadzić nietuzinkowe i unikatowe produkty – zupełnie takie, jak Ty. Pragniemy, byś rozgościł się w naszych wirtualnych progach i został z nami na dłużej. Dlatego też będziemy się nieustannie rozwijać i poszerzać asortyment. Wracaj do nas za każdym razem, kiedy będziesz miał ochotę zmienić coś w swoim domu. Niezależnie od tego, czy będzie to nowa tapeta, czy tylko drobne dodatki. U nas znajdziesz to wszystko w korzystnych cenach. A nasz zespół fachowców z branży home&living zawsze chętnie Ci pomoże. Powiedz nam tylko, czego potrzebujesz, a my pokażemy, że oferta MAKE HOME pasuje właśnie do ciebie.

Zakupy będą bardzo wygodnie, dzięki strukturze serwisu i kilku niespotykanym wcześniej w tego rodzaju sklepach funkcjonalnościom. Proponujemy Ci bowiem trzy bardzo intuicyjne drogi: SZUKAM KONKRETNEGO MEBLA, POTRZEBUJĘ INSPIRACJI, SHOP THE LOOK. Jeśli wiesz już, czego szukasz, ułatwimy Ci wybór dzięki wygodnemu filtrowaniu. W dziale Inspiracje znajdziesz opisy stylów i propozycje mebli oraz dodatków. Gdy z kolei zależy Ci na czymś specjalnym, w dziale DIY znajdziesz szereg pomysłów na wykonanie czegoś własnymi rękami. Jeżeli drzemie w Tobie żyłka majsterkowicza, pokażemy Ci krok po kroku, jak zrobić super abażur czy łapacz snów. Jeśli zaś szukasz gotowych pomysłów - zajrzyj koniecznie do naszego działu Aranżacje - przygotowaliśmy tak dla Ciebie kilkanaście projektów wnętrz z użyciem produktów dostępnych w naszym sklepie. Teraz za pomocą kilku kliknięć możesz mieć je u siebie w domu!

W MAKE HOME zrobisz zakupy w zaciszu swojego domu o każdej porze dnia i nocy. Jednak wygoda to nie wszystko. Zakup mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz w make home jest bezpieczny i komfortowy. Pod każdym oglądanym produktem wyświetlimy propozycje, które mogą Ci się spodobać. Jeżeli będziesz do nas wracał, przygotujemy specjalnie dla Ciebie korzystne rabaty. A teraz po prostu ciesz się zakupami.

Zespół MAKE HOME

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja

Please sign in first.

Zaloguj się