×

Zrób to sam

Urządzając wnętrze, coraz więcej z nas chce robić coś samemu. Majsterkowanie, tworzenie czegoś nowego, czy odnawianie starych mebli to cały czas rozwijający się trend. Wspólnie z najpopularniejszymi blogerkami i blogerami, a także miłośnikami DIY zapraszamy Cię do kreatywnego świata „Zrób to sam”.

Hasło DIY to skrót od angielskiego wyrażenia do it yourself, oznaczającego po prostu „zrób to sam”. To niedrogi, a przede wszystkim kreatywny sposób na nadanie nowego życia starym meblom i przedmiotom. Dla jednych będzie to renowacja foteli i dekoracja mebli metodą decoupage, a dla innych własnoręcznie wykonane dodatki i dekoracje wnętrz, czy ręcznie zdobione poduszki i narzuty. Zastanawiasz się, w jaki sposób wykonać renowację starego mebla, wymienić tapicerkę w kultowym fotelu z czasów PRL? Chciałbyś zrobić spersonalizowany wieszak na ubrania lub stworzyć niebanalny upominek dla przyjaciela?

Na naszej stronie znajdziesz inspirujące projekty DIY, porady i opinie kreatywnych blogerów oraz sprawdzone informacje związane z renowacją i odnawianiem foteli, stołów czy krzeseł, a także szeroki wybór tkanin obiciowych. Poznasz proste sposoby na własnoręcznie zrobione dekoracje i akcesoria do domu i mieszkania.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja

Please sign in first.

Zaloguj się