Najnowsze artykuły

Brak zdjęcia produktu

Charytatywna akcja szycia maseczek.

Trudna sytuacja ostatnich tygodni zmobilizowała nas do działania. W związku z tym, że mamy dostęp do najlepszych tkanin obiciowych i dekoracyjnych na rynku, postanowiliśmy i my włączyć się do akcji szycia maseczek.

Brak zdjęcia produktu

Jak urządzić pokój dziecięcy?

Pokoje dziecięce to już nie zawsze feeria niedopasowanych do siebie barw, a prawdziwie stylowe wnętrza. Nie oznacza to jednak, że urządzając przestrzeń naszych najmłodszych, mamy rezygnować z kolorów i bajkowych elementów. Wręcz przeciwnie – bawmy się detalami!

Dekoracje świąteczne domu

Dekoracje świąteczne

Co roku, wraz z końcem listopada zastanawiamy się nad tym, jak będzie wyglądał świąteczny wystrój naszego domu. Mimo że stałe elementy aranżacyjne pozostają bez zmian, z roku na rok pojawiają się nowe trendy, które pozwolą na nowo odkryć magię tego okresu.

Srebrna doniczka

Doniczki w roli głównej

Rośliny są ozdobą, której zdecydowanie nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Do ich walorów zalicza się nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też pozytywny wpływ na nasze zdrowie poprzez dostarczanie tleniu i zwiększanie wilgotności powietrza, a także oczyszczanie go. Aby jednak jak najlepiej wyeksponować ich walory dekoracyjne, niezbędne są odpowiednie doniczki.