×
Pokazano 1-40 z 79 pozycji

Doniczki

Doniczki od lat zajmują specjalne miejsce w naszych domach – na parapetach, tuż przed oknami. Niewątpliwie ocieplają wnętrze, w którym przebywamy, nadając mu odpowiedni klimat i charakter. Coraz częściej stawiamy je również na podłodze jako element dekoracji. Nie zawsze stanowią osłonę dla kwiatów. Często wkładamy do nich różne elementy dekoracyjne, takie jak: ozdobne kamienie, szkło, piasek - tworząc własną kompozycję. Niektórzy traktują je jako miejsce do przechowywania kluczy lub biżuterii. Doniczki przydają się również na balkonach i tarasach, współtworząc niesamowity klimat domowego ogrodu. Dzięki dostępnej na rynku szerokiej gamie kształtów, kolorów i rozmiarów, każdy może udekorować nimi ulubione miejsce w domu. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można szeroki wachlarz tego produktu. Wykonane są z różnych materiałów, na przykład: z imitacji betonu, porcelany, ceramiki, a nawet wyplatane. Bogata oferta kolorystyczna pozwoli na wybór idealnie dopasowany do wnętrza, w jakim ma się znajdować. Spora oferta kształtów i rozmiarów, pozwoli dostosować doniczki do ich przeznaczenia. W MAKE HOME dostępne są pojedyncze doniczki, jak i całe zestawy. Każda z nich ma swój indywidualny charakter i wygląd. 

Doniczki ceramiczne

Nie wyobrażasz sobie domu bez kwiatów? To dokładnie tak, jak my! Jednak aby jeszcze bardziej uwypuklić urok roślin, niezbędne będą doniczki, a najlepiej doniczki ceramiczne. Dzięki wyjątkowym fakturom i wzorom stworzą we wnętrzach aurę dokładnie taką, o jakiej marzysz. Pomożemy Ci w tym, przedstawiając całą gamę doniczek – od stylu nowoczesnego po etniczny. Bogactwo kolorów i kształtów to coś, czego nie można odmówić naszej ofercie. Bez problemu wybierzesz coś do swojego domu, mieszkania czy nawet ogrodu.

Oryginalne doniczki do domu

Głównie jednak koncentrujemy się na wnętrzach, dlatego to doniczki do domu stanowią główny punkt tej części asortymentu. Pasują one do wszystkich pomieszczeń – salonu, kuchni, sypialni czy łazienki, z pewnością sprawdzą się też jako ozdoba korytarza. Niezależnie od tego, czy Twój dom jest urządzony w stylu minimalistycznym, loftowym, angielskim czy po prostu klasycznym, rośliny, a tym samym i doniczki zawsze będą jego idealną ozdobą. Zdecyduj więc, którą wybierasz, a już niedługo stanie się ona ważnym elementem Twojej przestrzeni.

Zobacz więcej

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja

Please sign in first.

Zaloguj się