W jakim stylu

Obrazy

Obrazy to nie tylko ozdoby dla miłośników sztuki. Każdy może odnaleźć w naszej ofercie coś dla siebie - ręcznie malowane, nadruki, w pięknych ramach lub bez. Niezależnie od tego jesteś prawdziwym koneserem czy raczej amatorem sztuki, zapraszamy Cię do naszej bogatej galerii. Większość naszych obrazów jest malowana ręcznie, na naciągniętym płótnie, umieszczonym na sosnowym krośnie, czyli drewnianej konstrukcji.  Dla odważnych mamy kilka propozycji z nowoczesnymi impresjonistycznymi interpretacjami świata, jednak miłośnicy oczywistych barw i kształtów również znajdą coś dla siebie. W zależności od miejsca, które chcesz ozdobić obrazem, możesz wybrać kwadratową lub prostokątną ramę. Dla miłośników sztuki współczesnej przygotowaliśmy kilka propozycji, które idealnie podkreślą nowoczesny styl mieszkania, przełamując go przy pomocy złotej ramy. MAKE HOME dba o przyrodę, dlatego obrazy dostępne w naszym sklepie drukowane są wyłącznie na ekologicznym papierze. Pamiętaj, że oryginalny obraz może być świetnym pomysłem na prezent z okazji ślubu lub rocznicy.

Obrazy

Ręcznie malowany obraz na płótnie – DŻUNGLA MHD0-10-18

Obraz, który przywołuje skojarzenia klimatu tropikalnego i gorącego słońca, ociepli nawet najbardziej industrialne wnętrza. Odcienie beżu, złota, brązu i turkus dodadzą wnętrzu charakteru i klasy, czyniąc go wyjątkowym.

590,00 zł
Obrazy

Ręcznie malowany obraz na płótnie – RYBY MHD0-10-15

Obraz z motywem ławicy – idealny do każdego wnętrza. Nowoczesny, ponadprzeciętny, zadowoli nawet największego konesera sztuki. Odcienie beżu i srebra na wypukłych sylwetkach ryb dodadzą wnętrzu charakteru i klasy, czyniąc go wyjątkowym.

450,00 zł
Obrazy

Obraz PTAKI MHD0-10-30

Świat ptaków

Fascynujący obraz, od którego trudno odwrócić wzrok, spodoba się nie tylko ornitologom. 

79,90 zł
Obrazy

Obraz ORCHIDEE MHD0-10-28

Tajemnicza orchidea

Stylowy obraz w drewnianej ramie o grubości 1,3 cm, w kolorze starego złota.

79,90 zł
Obrazy

Obraz LAS MHD0-10-29

Jeżeli jesteś miłośnikiem leśnego spokoju i marzy Ci się trochę zieleni w Twoim domu, ten obraz jest dla Ciebie. 

79,90 zł