Materiał

W jakim stylu

Kolor

Konsole i biurka

Biurko to nieodłączny element pokoju dziecięcego, niezależnie od wieku, w którym jest Twoja pociecha. Na początku będzie niezastąpionym miejscem zabaw, by w późniejszym okresie umożliwić komfortowe odrabianie zadań domowych. Odpowiednie biurko oraz krzesło to meble, od których zależy postawa ciała naszego dziecka, dlatego warto zwrócić na nie szczególną uwagę. Biurka, które znajdziesz w MAKE HOME, oprócz walorów estetycznych, wyróżnia również wygoda i praktyczne elementy – smukłe nogi, które dodają wnętrzom lekkości oraz trwałe szuflady, które bez problemu pomieszczą najważniejsze drobiazgi. Sprawdzą się również w domowych biurach. Jeżeli szukasz dla siebie idealnej konsoli, również dobrze trafiłeś. Nasza oferta obejmuje zarówno konsole w stylu skandynawskim - wykonane z dębu, jak i nowoczesne – ze spieków kwarcowych czy retro z MDF-u. Każda z nich z powodzeniem posłuży jako podręczny stolik w salonie lub korytarzu, a jednocześnie będzie doskonałą podstawą do stworzenia wymarzonej, kobiecej toaletki. Konsola to mebel ponadczasowy, kojarzony nierozerwalnie z wytwornym domem. 

Konsole i biurka

Biurko Flex z kolekcji mebli Nuki MHB1-13

Funkcjonalne, lekkie biurko z kolekcji Flex, z blatem o długości 77 cm.

Mebel niezbędny w pokoju dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

1 490,00 zł
Konsole i biurka

Białe nowoczesne biurko z szufladami MHB1-02

Biurko MHB1-02 to mebel o prostej konstrukcji, stworzony do nowoczesnych wnętrz. Jego biały kolor wpisze się w każde minimalistyczne biuro, gabinet czy pokój młodzieżowy i będzie idealnym miejscem do pracy i nauki.

590,00 zł
Konsole i biurka

Dębowa konsola z szufladą MHF 107

Szukasz miejsca na akcesoria kosmetyczne, blatu, który pełniłby rolę toaletki? Z pomocą przyjdzie Ci nasza konsola w stylu skandynawskim, która idealnie wpasuje się w miejsce pod lustro MHF 108.

2 200,00 zł
Konsole i biurka

Konsola z szufladami MHK2-02

Klasyczny model stołu z dwiema szufladami. Drewniane nogi zapewniają maksimum stabilizacji, nawet podczas większego obciążenia.

399,00 zł
Konsole i biurka

Konsola z szufladą MHS3-03

Podwójna konsola to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale też ponadczasowe, nieodłącznie kojarzone z domem babci.

449,00 zł