Fotel Chesterfield MHT 114

  • Dostępny
  • Wysyłka do 3 dni roboczych

Opis

Historia tego modelu sięga XVIII w. Wówczas stworzono pierwsze meble typu Chesterfield. Były synonimem luksusu. Dzisiaj jest podobnie.

Nasz fotel MHT 114 jest klasyczny, dzięki czemu nigdy nie wyjdzie z mody. Możesz go swobodnie aranżować z nowoczesnymi dodatkami. Wykonany z mocnych materiałów i pięknych, łatwych do czyszczenia tkanin.  

Konstrukcja stelaża MHT 114 została wykonana z płyty wiórowej, a listwy nośne, do których mocowane są sprężyny faliste z drewna bukowego. Pozostałe listwy konstrukcyjne z drewna sosnowego. Elementy frontowe i boczki zrobione z MDF. Siedzenie tworzy sprężyna falista typu B i poducha z pianki, pokryta owatą 150g/m2.

Oparcie jest niezwykle wygodne, ale także bardzo wytrzymałe, dzięki konstrukcji z pasów gumowych i pinek. Fotel stoi na drewnianych nogach o wysokości 60 mm. 

Wahasz się, czy odcień w rzeczywistości będzie taki, jaki widzisz na ekranie? Nie musisz polegać na kolorach z monitora. Zamów próbki pięciu wybranych tkanin i zyskaj pewność!

Za dopłatą +10% istnieje możliwość zamówienia tego mebla w tkaninie z technologią BeClean. Jeżeli interesują Cię meble na zamówienie to skontaktuj się z nami. 

wyprodukowane w Polsce, darmowa dostawa, na zamówienie w technologii BeClean

1 990,00 zł

(brutto)

Ostatnie sztuki na magazynie - jeżeli potrzebujesz więcej, skontaktuj się z nami!

Zadaj pytanie

Szczegółowy opis

W jakim stylu

Francuski

Kolor

Szary

Waga

37 kg

Szerokość

130 cm

Wysokość

76 cm

Głębokość

90 cm

Wysokość siedzenia

43 cm

Tkanina

CHO 14

Inne produkty wybrane dla Ciebie