Nowoczesny fotel MHT 124

  • Dostępny
  • Wysyłka do 28 dni roboczych

Opis

Ten fotel nie ma sobie równych. Majestatyczne siedzisko i wyprofilowane oparcie są w stanie spełnić każde skryte marzenie o odpoczynku.

Solidne podłokietniki i drewniane nóżki przetrwają nawet zmasowany dziecięcy atak. Jeżeli chcesz mieć w domu stylowego uszaka, który w dodatku nie zabiera zbyt dużo miejsca, MHT 124 to doskonały wybór. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i młodzieżowym pokoju. 

Konstrukcja stelaża, montowana na zszywki i wkręty, wykonana została z drewna sosnowego i bukowego, sklejki i płyty pilśniowej i kartonu. Siedzenie ze sprężyny falistej, filcu, pianki T30/150, obszyte owatą. Do oparcia użyto pasów, pianki T18 i owaty, nogi natomiast wykonano z buku.

Wahasz się, czy odcień w rzeczywistości będzie taki, jaki widzisz na ekranie? Nie musisz polegać na kolorach z monitora. Zamów próbki pięciu wybranych tkanin i zyskaj pewność!

Za dopłatą +10% istnieje możliwość zamówienia tego mebla w tkaninie z technologią BeClean. Jeżeli interesują Cię meble na zamówienie to skontaktuj się z nami. 

Wyprodukowane w Polsce, darmowa dostawa, na zamówienie w technologii BeClean

1 490,00 zł

(brutto)

Szczegółowy opis

W jakim stylu

Nowoczesny

Kolor

Żółty

Waga

30 kg

Szerokość

80 cm

Wysokość

107 cm

Głębokość

92 cm

Głębokość siedzenia

51 cm

Szerokość pomiędzy boczkami

52 cm

Wysokość siedzenia

46 cm

Tkanina

MOU 16

Inne produkty wybrane dla Ciebie