Grafitowy narożnik z funkcją spania codziennego lewy MHT 407

  • Dostępny
  • Wysyłka do 14 dni roboczych

Opis

Praktyczny narożnik z funkcją spania i pojemną skrzynią na pościel. Wykonany z miękkiej i łatwej do utrzymania czystości tkaninie.

Technologia BeClean zabezpiecza tkaniny przed wnikaniem brudu i wszelkiego rodzaju plam. Dzięki powłoce BeClean struktura materiału pozostaje nienaruszona, nawet jeśli wyleje się nam czerwone wino, czy kawa, mamy czas by przetrzeć powierzchnię, bez ryzyka, że ciecz wniknie w głąb włókna. Ponieważ sofa stanowi często centralny i najbardziej eksploatowany element wyposażenia mieszkania musi być wykonana z wytrzymałych i odpornych materiałów. Teraz dzięki tkaninom wykonanym w technologii BeClean będziemy mogli cieszyć się pięknym wnętrzem przez wiele lat, nie rezygnując przy tym z tego, co w życiu najważniejsze, czyli zabaw z dziećmi i rodzinnych spotkań. 

W naszej ofercie znajdziesz ją także w innych wersjach kolorystycznych.

Wahasz się, czy odcień w rzeczywistości będzie taki, jaki widzisz na ekranie? Nie musisz polegać na kolorach z monitora. Zamów próbki pięciu wybranych tkanin i zyskaj pewność!

Stelaż narożnika wykonany jest z płyty wiórowej i pilśniowej oraz drewna sosnowego. Siedzisko ze sprężyn bonell i pianki T-30. Poduszki oparciowe są wypełnione granlatem piankowym. 

Darmowa dostawa, BeClean, wyprodukowane w Polsce

2 300,00 zł

(brutto)

Ostatnie sztuki na magazynie - jeżeli potrzebujesz więcej, skontaktuj się z nami!

Szczegółowy opis

W jakim stylu

Klasyczny

Kolor

Grafitowy

Wymiary

162 x 230 cm

Szerokość

95 cm

Wysokość

94 cm

Funkcja spania

Tak

Pojemnik na pościel

Tak

Powierzchnia spania

138 x 204 cm

Inne produkty wybrane dla Ciebie