Jasnoszary narożnik z funkcją spania codziennego prawy MHT 438

  • Dostępny
  • Wysyłka do 21 dni roboczych

Opis

Praktyczny narożnik z funkcją spania, regulowanym zagłówkiem i pufą ze schowkiem. Wykonany z miękkiej i łatwej do utrzymania w czystości tkaninie.

Technologia BeClean zabezpiecza tkaniny przed wnikaniem brudu i wszelkiego rodzaju plam. Dzięki powłoce BeClean struktura materiału pozostaje nienaruszona, nawet jeśli wyleje się nam czerwone wino, czy kawa, mamy czas by przetrzeć powierzchnię, bez ryzyka, że ciecz wniknie w głąb włókna. Ponieważ sofa stanowi często centralny i najbardziej eksploatowany element wyposażenia mieszkania musi być wykonana z wytrzymałych i odpornych materiałów. Teraz dzięki tkaninom wykonanym w technologii BeClean będziemy mogli cieszyć się pięknym wnętrzem przez wiele lat, nie rezygnując przy tym z tego, co w życiu najważniejsze, czyli zabaw z dziećmi i rodzinnych spotkań. 

Wahasz się, czy odcień w rzeczywistości będzie taki, jaki widzisz na ekranie? Nie musisz polegać na kolorach z monitora. Zamów próbki pięciu wybranych tkanin i zyskaj pewność!

Stelaż narożnika wykonany jest z płyty wiórowej i pilśniowej oraz drewna sosnowego. Siedzisko ze sprężyny falistej i pianki T-35. Poduszki oparciowe wykonane z panki T-21. Oparcie wyposażone w bardzo praktyczne trzy ruchome zagłówki.

BeCelan, wyprodukowane w Polsce, darmowa dostawa

3 600,00 zł

(brutto)

Szczegółowy opis

W jakim stylu

Klasyczny

Kolor

Szary

Wymiary

165 x 260 cm

Wysokość

106 cm

Głębokość

95 cm

Tkanina

MOU 31

Funkcja spania

Tak

Pojemnik na pościel

Tak

Powierzchnia spania

128 x 196 cm

Inne produkty wybrane dla Ciebie