×

Ręcznie malowany obraz na płótnie – HORYZONT MHD0-10-12

Gdyby chcieć określić ten obraz dwoma zdaniami wypadałoby powiedzieć, że przedstawia abstrakcyjną wizję horyzontu i doskonałą synergię wzoru oraz kolorów.

Zobacz więcej
450,00 zł (brutto)
Obecnie brak na stanie

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Opis

Gdyby chcieć określić ten obraz dwoma zdaniami wypadałoby powiedzieć, że przedstawia abstrakcyjną wizję horyzontu i doskonałą synergię wzoru oraz kolorów. Połączenie odcieni żółtego, różu i niebieskiego dało naprawdę piorunujący efekt.

W make home cenimy nietuzinkowe przedmioty. Ten jest wyjątkowy nie tylko ze względu na temat przewodni. Krosno, czyli konstrukcja, na której naciągnięte jest płótno zostało wykonane z drewna sosnowego o grubości aż 5 cm. Obraz jest więc bardzo przestrzenny. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Oferujemy Ci możliwość obcowania z prawdziwą sztuką każdego dnia.

Zobacz więcej
Szczegóły produktu
MHD0-10-0012
W jakim stylu
Nowoczesny
Szerokość
80 cm
Wysokość
80 cm
Technika
Olej na płótnie
Rodzaj produktu
Obraz
Kształt
Kwadrat
Opinie
Produkty powiązane
660 zł

Motyw flaminga gości aktualnie na wielu przedmiotach. Przeniesienie go jednak na płótno malarskie to bardzo oryginalny pomysł.
790 zł

Motyw karpia koi znajduje się aktualnie na wielu przedmiotach. Przeniesienie go jednak na płótno malarskie to bardzo oryginalny pomysł.
300 zł

Abstrakcyjna wizja nieba przeniesiona na płótno. W make home cenimy nietuzinkowe przedmioty.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja

Please sign in first.

Zaloguj się