Sofa Chesterfield MHT 214

  • Dostępny
  • Wysyłka do 3 dni roboczych

Opis

Historia tego modelu sięga XVIII w. Wówczas stworzono pierwsze meble typu Chesterfield. Były synonimem luksusu. Dzisiaj jest podobnie.

Sofa MHT 214 jest klasyczna, dzięki czemu nigdy nie wyjdzie z mody. Możesz ją swobodnie aranżować z nowoczesnymi dodatkami. Sofa wykonana z mocnych materiałów i pięknych łatwych w konserwacji tkanin.  

Konstrukcja stelaża MHT 214 została wykonana z płyty wiórowej, a listwy nośne, do których mocowane są sprężyny faliste z drewna bukowego. Pozostałe listwy konstrukcyjne z drewna sosnowego. Elementy frontowe i boczki zrobione z MDF. Siedzenie tworzy sprężyna falista typu B i poducha z pianki, pokryta owatą 150g/m2.

Oparcie jest niezwykle wygodne, ale także bardzo wytrzymałe, dzięki konstrukcji z pasów gumowych i pinek. Sofa stoi na drewnianych nogach o wysokości 60 mm. 

Wahasz się, czy odcień w rzeczywistości będzie taki, jaki widzisz na ekranie? Nie musisz polegać na kolorach z monitora. Zamów próbki pięciu wybranych tkanin i zyskaj pewność!

Za dopłatą +10% istnieje możliwość zamówienia tego mebla w tkaninie z technologią BeClean. Jeżeli interesują Cię meble na zamówienie to skontaktuj się z nami. 

Zaprojektuj własną wersję!

Podoba Ci się bryła tego mebla, ale widzisz ją u siebie w innym kolorze lub fakturze tkaniny? Żaden problem - napisz do nas o tym, a my wyprodukujemy ją dla Ciebie w wybranej opcji. Do wyboru masz setki tkanin z naszej oferty. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Wyprodukowane w Polsce, darmowa dostawa, na zamówienie w technologii BeClean

1 900,00 zł

(brutto)

Ostatnie sztuki na magazynie - jeżeli potrzebujesz więcej, skontaktuj się z nami!

Szczegółowy opis

W jakim stylu

Francuski

Kolor

Szary

Waga

45,5 kg

Szerokość

170 cm

Wysokość

76 cm

Głębokość

90 cm

Wysokość siedzenia

43 cm

Tkanina

CHO 14

Rozmiar sofy

Dwuosobowa

Funkcja spania

Nie

Pojemnik na pościel

Nie

Inne produkty wybrane dla Ciebie