Sofa Chesterfield MHT 215

  • Dostępny
  • Wysyłka do 3 dni roboczych

Opis

Historia tego modelu sięga XVIII w. Wówczas stworzono pierwsze meble typu Chesterfield. Były synonimem luksusu. Dzisiaj jest podobnie.

Sofa MHT 215 jest klasyczna, dzięki czemu nigdy nie wyjdzie z mody. Możesz ją swobodnie aranżować z nowoczesnymi dodatkami. Sofa wykonana z mocnych materiałów i pięknych łatwych w konserwacji tkanin.  

Konstrukcja stelaża MHT 215 została wykonana z płyty wiórowej, a listwy nośne, do których mocowane są sprężyny faliste z drewna bukowego. Pozostałe listwy konstrukcyjne z drewna sosnowego. Elementy frontowe i boczki zrobione z MDF. Siedzenie tworzy sprężyna falista typu B i poducha z pianki, pokryta owatą 150g/m2.

Oparcie jest niezwykle wygodne, ale także bardzo wytrzymałe, dzięki konstrukcji z pasów gumowych i pinek. Sofa stoi na drewnianych nogach o wysokości 60 mm. 

Kolory tkanin na zdjęciach mogą odbiegać od ich rzeczywistego wyglądu. Istnieje możliwość zamówienia próbki tkaniny, z której został wykonany mebel (koszt 9 zł). Aby zamówić próbkę, prosimy o kontakt mailowy.

Darmowa dostawa, wyprodukowane w Polsce

2 200,00 zł

(brutto)

Ostatnie sztuki na magazynie - jeżeli potrzebujesz więcej, skontaktuj się z nami!

Zadaj pytanie

Szczegółowy opis

W jakim stylu

Boho

Kolor

Beżowy

Waga

45,5 kg

Szerokość

170 cm

Wysokość

76 cm

Głębokość

90 cm

Wysokość siedzenia

43 cm

Tkanina

NATIRÉL 3

Rozmiar sofy

Dwuosobowa

Funkcja spania

Nie

Pojemnik na pościel

Nie

Inne produkty wybrane dla Ciebie