Dżungla w domu o każdej porze roku

Tropiki w naszym klimacie? Dlaczego nie. Styl jungle we wnętrzach ma coraz więcej zwolenników. Już sam fotel z takim motywem tworzy aranżację w tej stylistyce. 

Jeśli dodamy do tego bujną roślinność w wyplatanych donicach, inspirowanych tradycyjnymi koszami z trawy morskiej, uzyskamy we wnętrzu efekt prawdziwego ogrodu zimowego. 

Jungle w domu

Wskazówka projektanta

Aby spotęgować efekt, donice powinny zostać ustawione na różnych wysokościach. Można w tym celu użyć kwietników lub donic na nóżkach i wiszących. Jeśli chcemy użyć zupełnie różnych doniczek, powinny być w tej samej tonacji kolorystycznej. Jeśli marzymy o różnorodnych kolorach doniczek - wtedy zdecydujmy się na jedną kolekcję. Kup produkty z tej aranżacji

Półki i regały

Wąski dębowy regał drabinka MHF 101

Masz mały salon, w którym nie ma miejsca na meble o większych gabarytach, jednak zależy Ci na wyeksponowaniu kilku stylowych dodatków? 

730,00 zł
Fotele

Fotel w stylu jungle MHT 126

Ten fotel nie ma sobie równych. Majestatyczne siedzisko i wyprofilowane oparcie są w stanie spełnić każde skryte marzenie o odpoczynku.

1 400,00 zł
Stoliki kawowe

Mały stolik kawowy z drewna tekowego MHS2-21

Okrągły stolik został wyposażony w trzy masywne nogi, które dodają mu charakteru. Na szczególną uwagę zasługują bardzo widoczne słoje na blacie. 

750,00 zł
Zastawa stołowa

Talerze w stylu Jungle - zestaw MHZ0-01-02

W tym sezonie dodatki w stylu jungle są prawdziwym hitem. Poduszki, zasłony, tapety. Znajdziesz u nas to wszystko. Idziemy jednak o krok dalej i proponujemy Ci przepiękne porcelanowe talerze z niesamowitym roślinnym wzorem. W zestawie znajdziesz oryginalne 4 talerze z wysokiej jakości ceramiki, o wymiarach Ø 23.5 cm z motywem liści monstery, fikusa i koleusa.

189,00 zł