Archiwum dla March, 2018

Modne dodatki w stylu urban jungle

6 lat temu
Jednym z najgorętszych wnętrzarskich trendów tego sezonu jest urban jungle. Miejska dżungla to przede wszystkim natura – mnóstwo zieleni, okazałych roślin i dodatków z naturalnych materiałów.

Kubki, talerze, patery… i cały ten świat!

6 lat temu
Nie sposób sobie wyobrazić rodzinną kolację czy uroczysty obiad w gronie znajomych bez pięknej zastawy stołowej. Natomiast kubki i filiżanki to najczęściej używane naczynia kuchenne, z których korzystamy każdego dnia.

Trendy w doniczkach

6 lat temu
Niezmiennie od wieków człowiek wykazuje chęć obcowania z naturą. Jedni po prostu wybierają życie na wsi, inni na obrzeżach miast w otoczeniu zieleni. Ci, którzy muszą jednak mieszkać w blokach w środku miasta, starają...

Pufa uzupełnia wnętrze

6 lat temu
Urządzając pokój dzienny czy młodzieżowy, wstawiamy meble wypoczynkowe dostosowane do potrzeb wszystkich lokatorów. Problem w tym, że często ogranicza nas powierzchnia pomieszczenia.

Modne tapety

6 lat temu
Tapeta to najszybszy sposób na metamorfozę wnętrza i nadanie mu nowego wyglądu. Duża różnorodność wzorów i bogata kolorystyka sprawia, że można wybierać tapety pasujące do niemal każdego pomieszczenia.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja