Salon w stylu angielskim

Kolejna odsłona klasycznej aranżacji - tym razem w mocniejszym, "męskim" wydaniu. Intensywne odcienie, drewno, elementy imitujące skórę - to wszystko nadaje temu wnętrzu charakteru. 

Uwagę przyciąga ściana w modnym kolorze butelkowej zieleni oraz koniakowa sofa i fotel typu Chesterfield. Męski look podkreślają dodatki w stylu kolonialnym - zestaw trzech kwadratowych stolików oraz lampa. 

Salon w stylu angielskim

Wskazówki projektanta

Mocny charakter aranżacji osiągniemy dzięki wyraźnemu, ale nie jaskrawemu kolorowi ścian oraz ciężkim skórzanym (lub wykonanym z ekoskóry) meblom pikowanym. To styl idealny do biblioteki i gabinetu. Kup produkty z tej aranżacji

Sofy i kanapy

Sofa Chesterfield MHT 213

Historia tego modelu sięga XVIII w. Wówczas stworzono pierwsze meble typu Chesterfield. Były synonimem luksusu.

2 300,00 zł
Fotele

Fotel Chesterfield MHT 113

Historia tego modelu sięga XVIII w. Wówczas stworzono pierwsze meble typu Chesterfield. Były synonimem luksusu. Dzisiaj jest podobnie. 

1 400,00 zł 980,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Stoliki kawowe

Zestaw trzech stolików kawowych z drewna tekowego MHS2-18

Kubiki z drewna tekowego, w trzech rozmiarach to wspaniałe rozwiązanie dla właścicieli niewielkich mieszań. Na co dzień możesz bowiem wykorzystywać tylko jeden, jako stolik kawowy, bądź wszystkie, jako wdzięczne półki na bibeloty czy książki. 

890,00 zł
Produkty

Lniany owalny abażur MHL0-04

Klasyczny abażur w odcieniach beżu sprawdzi się w aranżacjach w stylu prowansalskim i retro, ale nie tylko. Możesz go zestawić z proponowaną przez nas drewnianą lampą stojącą lub przeprowadzić renowacje lampy, którą już posiadasz. Wybierając ten abażur masz pewność, że nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie stanowił ozdobę twojego wnętrza. 

86,90 zł 43,45 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Lampy

Lampa stołowa drewniana MHL0-03

Jeśli lubisz nietuzinkowe przedmioty, to ta drewniana lampa, wykonana z trzech kul z drewna teak, jest właśnie dla Ciebie. Solidna konstrukcja wpływa na funkcjonalność lampy, a jej niepowtarzalny wzór cieszy oko za każdym razem. W dzień stanowi doskonałą ozdobę mieszkania, a wieczorem pomoże stworzyć przyjemny klimat.

260,00 zł 130,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka