Wnętrze skandynawskie w kolorze

Dobrze znany i lubiany styl skandynawski w lżejszym, bardziej pastelowym wydaniu. 

Proste formy zostały "osłodzone" optymistycznymi kolorami - żółtym i różowym. Skandynawski styl przełamują dodatki w postaci kwiatowych wzorów, a całą aranżację rozjaśniają charakterystyczne stoliczki. 

Styl skandynawski w wersji pastelowej

Wskazówka projektanta

Nie bój się zestawiać ze sobą kolorów, ale nie przesadzaj z ich ilością. Najlepiej zdecyduj się na dwa. Będą bardzo dobrze prezentowały się na tle bieli lub jasnej szarości. Za duża ilość kolorów mogłaby wprowadzić wrażenie chaosu i przesytu. Do tego rodzaju aranżacji najlepiej pasuje żółty, jasny róż, miętowy czy błękitny. Kup produkty z tej aranżacji

Sofy i kanapy

Nowoczesna sofa do biura MHT 224

Ta sofa nie ma sobie równych. Majestatyczne siedzisko i wyprofilowane oparcie są w stanie spełnić każde skryte marzenie o odpoczynku.

1 800,00 zł
Fotele

Nowoczesny fotel MHT 124

Ten fotel nie ma sobie równych. Majestatyczne siedzisko i wyprofilowane oparcie są w stanie spełnić każde skryte marzenie o odpoczynku.

1 490,00 zł
Zastawa stołowa

Szeroki kubek MHZ0-03-08

Jeden z elementów zastawy z motywem pastelowych liści w stylu etno. Idealny do zimowego kakao.

17,90 zł 7,16 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Produkty

Biały stolik kawowy MHS2-05

Stolik dla osób ceniących dobre wzornictwo i właściwości użytkowe mebli. Blat wykonany z MDF, a nogi z drewna bambusowego, częściowo pomalowane w kolorze blatu.

490,00 zł 245,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Lampy

Biała lampa podłogowa z dwoma kloszami MHL0-10

Nic tak nie nadaje wnętrzu charakteru, jak odpowiednie oświetlenie. Ta lampa sprawdzi się nie tylko do tworzenia klimatu. Będziesz mógł także po ciężkim dniu, rozsiąść się wygodnie w swoim ulubionym fotelu i przeczytać przy niej niejedną książkę.

469,00 zł 234,50 zł
  • Promocja
  • Obniżka