Zmierzysz się z tym wyzwaniem? Konkurs MAKE HOME dla miłośników DIY

konkurs DIY

Maszyna do szycia to centralny punkt Twojego domu, a bez nożyc krawieckich w dłoni czujesz się nieswojo? Jeśli tak, mamy konkurs specjalnie dla Ciebie.

Zamów wybraną przez siebie tkaninę z oferty MAKE HOME ze specjalnym rabatem 15% (aby go uzyskać, wpisz w koszyku kod KONKURS15) i stwórz z niej projekt DIY, jakiego jeszcze nie było. Przygotuj do niego opis i zrób zdjęcia, które pokażą krok po kroku, jak samodzielnie wykonać efektowne wyposażenie domu. Rozbudź w sobie kreatywność i zainspiruj innych swoim pomysłem!

Od Ciebie zależy, co zdecydujesz się pokazać światu – oryginalne poduszki, kosze czy zupełnie wyjątkowe dekoracje. Puść wodze fantazji i zaproponuj przedmiot, który nas zachwyci.

Konkurs DIY MAKE HOME

Przy ocenie projektu weźmiemy pod uwagę stopień jego skomplikowania, oryginalność, staranność wykonania, a także jakość zdjęć i opisów. Jest o co walczyć, bo autor najlepszej pracy zdobędzie szykowny fotel art deco o niepowtarzalnym wzornictwie. Projekt umieścimy na stronie makehome.pl w zakładce DIY ze wskazaniem jego Autora.

Przewidujemy jedną nagrodę główną, ale jeśli zainteresuje nas więcej niż jeden projekt, również opublikujemy go na stronie MAKE HOME ze wskazaniem Autora. Laureaci otrzymają wówczas przygotowane przez nas nagrody-niespodzianki.

Na prace konkursowe czekamy od 11.02 do 30.04.2019 r. Swoje dzieło prześlij nam wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres: marketing@makehome.pl

Laureat zostanie poinformowany o wygranej mailowo, dodatkowo wyniki zostaną opublikowane na www.makehome.pl w zakładce BLOG. 

Partnerem konkursu jest blog ODNAWIALNIA, a patronem medialnym Nowy Magazyn.

ZASADY W PIGUŁCE, czyli jak wziąć udział w konkursie krok po kroku:
  1. Zakup wybraną przez siebie tkaninę w naszym sklepie ze specjalnym rabatem dostępnym po wpisaniu kodu KONKURS15
  2. Stwórz oryginalny projekt DIY z jej wykorzystaniem
  3. W trakcie realizacji rób zdjęcia i opisz proces jego tworzenia tak, by pasował do naszego działu DIY
  4. Pobierz poniższy formularz zgłoszeniowy, wypełnij go i prześlij na adres: marketing@makehome.pl wraz ze swoim projektem DIY
  5. Poczekaj na ogłoszenie wyników!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU