Ciepłe wnętrze w stylu skandynawskim

Jeżeli styl skandynawski w swej pierwotnej formie wydaje się zbyt chłodny, wystarczy zrezygnować z części zimnych odcieni i wprowadzić kilka dodatków. Odchodząc od szarości i błękitów, a inwestując w pastelowe wzory i kilka stylowych dodatków możemy uzyskać bardziej przytulny efekt.

Jak widać wnętrze czynią dodatki - niewielka zmiana, potrafi sprawić, że charakter aranżacji nabiera zupełnie innego wydźwięku. 

Ciepła Skandynawia

Wskazówka projektanta

Aby nie zatracić skandynawskiego stylu, a jednocześnie go ocieplić, zainwestujmy w nieprzesadzone dodatki. Pufa z pastelowym wzorem, świece w delikatnym odcieniu czy jasna donica – to wszystko pozwoli nam osiągnąć wymarzony efekt. Kup produkty z tej aranżacji

Sofy i kanapy

Stylowa sofa do poczekalni MHT 219

MHT 219 to dwuosobowa wersja fotela MHT 119. Niebanalny design, subtelne zaokrąglenia, solidne nóżki – to cechy podstawowe tej sofy, które dodatkowo koncertowo realizują swoje zadania, odciążając nasze ciało po całodziennym wysiłku.

1 900,00 zł 950,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Fotele

Klasyczny fotel MHT 119

MHT 119 to przedstawiciel klasycznego, ludwikowskiego stylu w nowoczesnej odsłonie. Zaokrąglone siedzisko pomaga w szczególny sposób zadbać o wygodę naszych nóg po całodziennym bieganiu wśród zgiełku. 

1 300,00 zł 910,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Pufy i podnóżki

Pufa z uchwytem MHP0-09

Kwadratowa, wygodna poducha-siedzisko, wykonana z najwyższej jakości materiałów z bardzo modnym, nowoczesnym wzorem, w delikatnych kolorach. Jej podstawową zaletą jest możliwość siedzenia, bez jakichkolwiek obaw o odkształcenie.

139,00 zł
Produkty

Biały stolik kawowy MHS2-05

Stolik dla osób ceniących dobre wzornictwo i właściwości użytkowe mebli. Blat wykonany z MDF, a nogi z drewna bambusowego, częściowo pomalowane w kolorze blatu.

490,00 zł 245,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Lampy

Biała lampa podłogowa z dwoma kloszami MHL0-10

Nic tak nie nadaje wnętrzu charakteru, jak odpowiednie oświetlenie. Ta lampa sprawdzi się nie tylko do tworzenia klimatu. Będziesz mógł także po ciężkim dniu, rozsiąść się wygodnie w swoim ulubionym fotelu i przeczytać przy niej niejedną książkę.

469,00 zł 234,50 zł
  • Promocja
  • Obniżka