Klasyczne wnętrze w nowoczesnym wydaniu

Wnętrze w stylu klasycznym, ale w nowoczesnym wydaniu. Dominującym elementem jest miękka i wygodna sofa z kedrą, która podkreśla jej kształt. 

Pasuje do niej zarówno stolik w stylu prowansalskim, jak i dodatki, którym zdecydowanie bliżej stylistycznie do Skandynawii. Donica, boczny stoliczek, półki i zasłony wprowadzają do tego wnętrza mocniejsze akcenty.

Całość tej aranżacji bazuje przede wszystkim na kolorystyce - udowadnia, że we wnętrzu można bawić się różnymi stylami, a jednocześnie stworzyć spójny charakter. 

klasyczne wnętrze z elementami nowoczesnymi

Wskazówka projektanta

Przed Tobą zadanie wymagające odrobiny wyczucia - mieszając style łatwo jest przesadzić. Dlatego postaw na neutralną bazę - meble w odcieniach szarości. Pozwalają na dużą swobodę aranżacyjną, gdy charakter wnętrza mają determinować dodatki.Kup produkty z tej aranżacji

Fotele

Klasyczny fotel MHT 110

Nie możesz oderwać wzroku od tego wspaniałego fotela. MHT 110 to prawdziwy lew salonowy. Jest dostojny, miękki, wygodny, majestatyczny, a do tego wykonany z bardzo dobrych materiałów. 

1 050,00 zł 525,00 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Półki i regały

Zestaw dwóch półek MHP1-01

Stylowe półki znajdą zastosowanie w każdym domu. Część dolna z metalowym, witrażowym dołem sprawia wrażenie elegancji i prostoty jednocześnie.

165,90 zł 82,95 zł
  • Promocja
  • Obniżka