Klasyczne wnętrze w nowoczesnym wydaniu

Wnętrze w stylu klasycznym, ale w nowoczesnym wydaniu. Dominującym elementem jest miękka i wygodna sofa z kedrą, która podkreśla jej kształt. 

Pasuje do niej zarówno stolik w stylu prowansalskim, jak i dodatki, którym zdecydowanie bliżej stylistycznie do Skandynawii. Donica, boczny stoliczek, półki i zasłony wprowadzają do tego wnętrza mocniejsze akcenty.

Całość tej aranżacji bazuje przede wszystkim na kolorystyce - udowadnia, że we wnętrzu można bawić się różnymi stylami, a jednocześnie stworzyć spójny charakter. 

klasyczne wnętrze z elementami nowoczesnymi

Wskazówka projektanta

Przed Tobą zadanie wymagające odrobiny wyczucia - mieszając style łatwo jest przesadzić. Dlatego postaw na neutralną bazę - meble w odcieniach szarości. Pozwalają na dużą swobodę aranżacyjną, gdy charakter wnętrza mają determinować dodatki.Kup produkty z tej aranżacji

Stoliki kawowe

Ława z białego cedru i mahoniu MHS2-22

Drewno cedrowe jest wyjątkowe pod każdym względem. Jest bowiem stosunkowo lekkie i jednocześnie niezwykle trwałe.

1 500,00 zł
Sofy

Klasyczna sofa MHT 210

Nie możesz oderwać wzroku od tej wspaniałej sofy. MHT 210 to prawdziwa lwica salonowa. Jest dostojna, miękka, wygodna, majestatyczna, a do tego wykonana z bardzo dobrych materiałów. 

1 700,00 zł
Fotele

Klasyczny fotel MHT 110

Nie możesz oderwać wzroku od tego wspaniałego fotela. MHT 110 to prawdziwy lew salonowy. Jest dostojny, miękki, wygodny, majestatyczny, a do tego wykonany z bardzo dobrych materiałów. 

1 330,00 zł
Lampy

Lampa stołowa MHL0-06

Industrialna lampa wykonana z  metalu i drewna. Sprawdzi się we wnętrzach w stylu loftowym.

175,00 zł
Półki i regały

Zestaw dwóch półek MHP1-01

Stylowe półki znajdą zastosowanie w każdym domu. Część dolna z metalowym, witrażowym dołem sprawia wrażenie elegancji i prostoty jednocześnie.

165,90 zł