Nowoczesne wnętrze z bordową sofą

Styl nowoczesny skupia się na prostych formach i chłodnych, surowych kolorach. W tej aranżacji pierwsze skrzypce gra bordowa sofa z pikowaniem o geometrycznym kształcie. To ona sprawia, że wnętrze ożywa.

Podstawą dla tego stylu są otwarte przestrzenie, bazujące na naturalnym świetle i jasnych kolorach.

Nowoczesne wnętrze

Wskazówka projektanta

Nowoczesny klimat w mieszkaniu szybko można osiągnąć dzięki "betonowym" dodatkom - może być to dominujący element jak ściana lub podłoga, ale równie dobrze sprawdzą się meble i dodatki w tej stylistyce. Styl nowoczesny lubi też metal i szkło. Kup produkty z tej aranżacji

Słoje

Szklany słój MHD0-06-02

Szklany słoik może pełnić funkcję wazonu na świeże kwiaty lub pojemnika na sezonowe dekoracje.

23,90 zł
Sofy

Nowoczesna sofa MHT 241

Nowoczesna bryła i wysokiej jakości tkanina z pikowaniem to znaki rozpoznawcze sofy MHT 241.

1 600,00 zł
Doniczki

Doniczka rynna betonowa MHD0-02-14

Doniczka rynna wykonana z gipsu imitującego beton w kolorze szarym przypadnie do gustu miłośnikom designerskich kształtów i naturalnych materiałów.

39,90 zł
Stoliki kawowe

Zestaw dwóch stolików kawowych z drewna Mango MHS2-17

Zestaw dwóch pięknych industrialnych stolików kawowych o rozmiarach 60x60x33 i 45x30x30. Lekkości nadaje im czarny, ażurowy  stelaż.  Z kolei stylowy, odporny na wilgoć i wodę blat z egzotycznego drewna mango jest bardzo elegancki. 

920,00 zł
Zegary

Zegar ścienny imitujący beton MHD0-08-13

Zegar ścienny w kolorze szarym, imitującym beton. Całości dopełniają subtelna metalowa rama oraz wskazówki w tym samym kolorze.

209,00 zł
Krzesła

Krzesło do jadalni lub salonu MHK0-01

Stylowe krzesło z metalową ramą w kolorze czarnym i tapicerowanym  ciemnoszarym siedziskiem. Industrialny charakter mebla podkreślają ciekawe przeszycia. Krzesła sprawdzą się zarówno we wnętrzach domowych, jak i w obiektach użyteczność publicznej: hotelach, restauracjach czy biurach. 

639,00 zł 575,10 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Świeczki

Trzy świeczki kaktusy - zestaw MHD0-04-01

Któż z nas nie kocha kaktusów? My oferujemy te wdzięczne rośliny w postaci niepowtarzalnych świeczek. Za dnia cieszą oko, do złudzenia przypominając swoje naturalne odpowiedniki, wieczorem natomiast pozwolą stworzyć Ci niesamowity klimat. Świeczki są wykonane  z wosku i umieszczone w betonowym świeczniku. W zestawie znajdują się trzy świeczki.

99,00 zł