Dekoracje z motywem twarzy

Dodany dnia2 lat temu
Ulubione0

Dekoracje z motywem twarzy – popularny trend w aranżacji wnętrz

Od dłuższego czasu można zaobserwować wzrost zainteresowania dekoracjami z motywem twarzy ludzkiej.

Face Motive, bo tak konkretnie nazywa się ten trend, wkradł się w projekty doniczek, wazonów, figurek, obrazów, a nawet tkanin drukowanych. Naturalnie nasuwa się pytanie, skąd właściwie wzięła się taka tendencja? Okazuje się, że motyw twarzy ludzkiej był bardzo popularny w różnych kolekcjach marek odzieżowych. W pewnym momencie naturalnie przeniknął także do naszych wnętrz, stając się niezwykle lubianym i uniwersalnym trendem. Zarys twarzy wprowadza do wnętrza wyjątkowy nastrój i refleksję. Swoją nieoczywistą formą nawiązuje do sztuki klasycznej oraz awangardowej. Umiejętnie dobierając dekoracje z opisywanym motywem, możemy stworzyć unikatową kolekcję, która odmieni wnętrze i zachwyci naszych gości.

W Make Home nieustannie podążamy na trendami, dlatego ozdób z motywem twarzy nie mogło także u nas zabraknąć. Znajdziesz je w wielu kategoriach. Zapraszamy do lektury i zapoznania się z naszymi „twarzowymi” nowościami.

W jakich dekoracjach najczęściej występuje motyw twarzy?

Kolekcje Face Motiv zdecydowanie królują w ceramice. Najczęściej ten trend spotkamy w doniczkach, wazonach oraz figurkach dekoracyjnych.

Stylowa oprawa roślin oraz kwiatów wprowadza do naszego pomieszczenia nutę świeżości i naturalności. Jeśli wybierzemy piękne doniczki i wazony to uzyskamy połączenie idealne. Wśród naszych ceramicznych nowości z motywem twarzy znajdziesz:

https://makehome.pl/doniczki/3718-7669-ceramiczna-doniczka-glowa-kobiety-bizancjum.html#/43-kolor-czarny

https://makehome.pl/doniczki/3717-ceramiczna-doniczka-meska-twarz-bizantyjska.html

https://makehome.pl/doniczki/3551-doniczka-glowa-mhd0-02-180.html

Produkty te dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z powodzeniem dopasujemy je do naszych aranżacji. Biała i szara opcja doskonale wkomponuje się we wnętrza klasyczne, nowoczesne i skandynawskie. Dla miłośników stylu glamour jest lśniąca i pięknie odbijająca światło, srebrna doniczka w z motywem twarzy. W loftowym i awangardowym klimacie doskonale sprawdzi czarna wersja. Linia doniczek z zarysem twarzy jest niezwykle intrygująca i z pewnością będzie stanowiła bardzo mocny akcent w pomieszczeniu. Idealnie zaprezentuje się na komodzie, parapecie lub regale.

Jeśli jesteś miłośnikiem kwiatów ciętych koniecznie zapoznaj się z ofertą stylowych wazonów od Make Home. Wśród nich znajdziesz awangardowe modele, które dadzą Ci poczucie obcowania z prawdziwą sztuką. Nie tylko wyeksponują ulubione kwiaty, ale także będą niezwykłą dekoracją.

Oto kilka naszych hitów sprzedażowych:

https://makehome.pl/wazony/3747-oryginalny-i-stylowy-wazon-czarny-twarz.html

https://makehome.pl/wazony/3714-wazon-ceramiczny-wysoki-twarz.html

https://makehome.pl/wazony/3715-wazon-ceramiczny-niski-twarz.html

W naszym dziale Dekoracje znajdziesz starannie dobrane i wyselekcjonowane figurki ozdobne. Sprawdzą się one nie tylko na stole, półce czy komodzie w Twoim domu, ale będą także ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Wśród „twarzowych” propozycji posiadamy figurki romantyczne, nowoczesne oraz awangardowe. Ogromną popularnością cieszy się "Figurka dekoracyjna Cisza, „Twarz z motylkiem na dłoni oraz „Zamyślona twarz z ptakami”.

Jeśli poszukujesz wyjątkowego i romantycznego prezentu, to „Dekoracyjna figurka kochankowie” oraz„Figurka dekoracyjna dwie twarze” będą wyborem idealnym.

Kolejną ozdobą, w której często możemy spotkać motyw twarzy ludzkiej, są obrazy ręcznie malowane. Jeśli lubisz obcować z prawdziwą sztuką to w Make Home będziesz miał jej pod dostatkiem. Nasze obrazy zachwycają swoją nietuzinkową formą, a te z motywem twarzy wprowadzą do pomieszczenia intrygującą i tajemniczą nutę.

Oto kilka z nich:

https://makehome.pl/obrazy-i-dekoracje-scienne/3367-recznie-malowany-obraz-na-plotnie-budda-5904161520009.html

https://makehome.pl/obrazy-i-dekoracje-scienne/3351-recznie-malowany-obraz-na-plotnie-kobieta-love-5904161520146.html

https://makehome.pl/obrazy-i-dekoracje-scienne/3352-recznie-malowany-obraz-na-plotnie-kolorowa-twarz-kobiety-5904161520139.html

Oryginalnym sposobem na wyeksponowanie twarzy ludzkiej są także tkaniny drukowane. Akcesoria tekstylne z nowoczesnym printem doskonale ozdobią fotel lub sofę. Poduszka dekoracyjna twarze to doskonała propozycja do nowoczesnych i awangardowych wnętrz. Tkaninę Faces można także wykorzystać do stworzenia własnych, personalizowanych dekoracji lub mebli.

Każdy z nas jest inny i posiada wyjątkowe rysy. Nasza mimika oraz emocje wypisane na twarzy, od wieków inspirują artystów i projektantów. Widać to bardzo w bieżących trendach. Nie bójmy się wprowadzać do naszych wnętrz dekoracji Face Motiv. Gwarantujemy, że będą one wyjątkową ozdobą, która intryguje, fascynuje i powoduje, że nie można od niej oderwać wzroku. Zapraszamy na zakupy!

Przeczytaj także:

https://makehome.pl/blog/113_zlote-dodatki-do-salonu.html

https://makehome.pl/blog/96_najmodniejsze-doniczki.html

https://makehome.pl/blog/90_jak-dobierac-obrazy-do-wnetrz.html

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja