×

Wielkanoc

Dodany dnia4 miesięcy temu
Ulubione0

Wielkanoc tuż, tuż....

A wraz z jej nadejściem porządki wiosenne oraz pomysły na ciekawe zmiany w naszych wnętrzach.

Ten świąteczny czas kojarzy nam się z powiewem świeżości i naturalności. Warto więc zastanowić się, jakie piękne dekoracje świąteczne wybrać, aby uzyskać niepowtarzalny klimat i odpowiednią atmosferę.

Pamiętajmy, że wystrój wnętrza bardzo wpływa na nasz nastrój. Dzisiaj tak bardzo potrzeba nam nadziei, spokoju, równowagi i pozytywnej energii.

MAKE HOME ma wiele do zaoferowania w kontekście dekoracji na Wielkanoc. W naszym asortymencie posiadamy piękne figurki świąteczne, ciekawą ofertę filiżanek, kubków, zastawy stołowej, która doskonale ozdobi i odmieni świąteczny stół.

Wielkanoc to czas, gdzie w dekorowaniu królują kolory, zwłaszcza zielony, żółty, czerwony. Wiosną wszystko budzi się do życia. Pokażmy to więc także w naszych domowych ogniskach. Nic tak dobrze nie podkreśli piękna kwiatów, roślin, czy świątecznych palm jak dobrze dobrany wazon ozdobny, czy doniczka.

Wielkanoc w dodatkach...

Figurka dekoracyjna, niby drobiazg, a potrafi bardzo odmienić wnętrze i przede wszystkim wprowadzić do domowego ogniska świąteczną atmosferę i odpowiedni klimat.

W ofercie MAKE HOME odnajdziesz nowoczesne figurki dekoracyjne. Nie zabraknie też ukochanych przez wszystkich klasycznych ozdób, takich jak zając wielkanocny, czy ceramiczna kura albo kogut.

Figurki wielkanocne

Doskonale w tym wielkanocnym okresie w stylistykę wiosenną i świąteczną wpiszą się klasyczne figurki dekoracyjne, na przykład złoty ptak albo biały ceramiczny ptak, czy figurki przedstawiające owoce. Wszystko to niewielkim kosztem zbuduje klimat i odpowiednią atmosferę we wnętrzu.

Ceramiczne figurki ptaki

Wielkanocne dekoracje świątecznego stołu...

Wspólne spożywane posiłki świąteczne wymagają odpowiedniej oprawy. Stół świąteczny można całkowicie odmienić odpowiednią zastawą stołową, czy dekoracyjnym obrusem. I w tym przypadku sklep MAKE HOME będzie trafnym wyborem.

W naszej ofercie posiadamy produkty, dzięki którym udekorujesz stół w taki sposób, że doskonale wkomponuje się w styl i wystrój całego pomieszczenia. Jeśli preferujesz mocne, wiosenne odcienie to obrus w kratę będzie doskonałą decyzją.

Nasycone, przeplatające się i kontrastujące odcienie czerwieni i granatu lub zieleni i niebieskiego ożywią wnętrze i dodadzą mu charakteru.

A może wolisz stonowane i subtelne barwy? Pastelowa krata lub piękne, wielkanocne jajka, wplecione w delikatny świąteczny wzór na Twoim obrusie to będzie coś, co sprawi, że świąteczny posiłek zasmakuje jeszcze lepiej.

Kolejnym ważnym elementem wielkanocnego stołu jest odpowiednia świąteczna zastawa stołowa.

W zależności od tego, jaki trend najbardziej Ci odpowiada, możesz wybrać zastawę świąteczną, która idealnie wkomponuje się styl skandynawski, klasyczny, czy nowoczesny. Połączenie pięknego nakrycia stołu z odpowiednią zastawą bardzo wpływa na atmosferę przy naszych świątecznych stołach. Zadbajcie więc o każdy szczegół, tak aby chwile spędzone wspólnie przy posiłku dały nam wiele radości i pozytywnej energii.

Święta wielkanocne to czas, gdy wszystko na nowo budzi się do życia. W dekoracji świątecznej nie może zatem zabraknąć zieleni i kwiatów.

Wazony i doniczki z bogatej oferty MAKE HOME idealnie wyeksponują piękno roślin oraz wprowadzą powiew natury do wnętrza!

Wazon


Własnoręcznie wykonane palemki i ozdoby z kolorowych jajek to kolejny niezbędny i ponadczasowy element trendu świątecznego na Wielkanoc.

Takie ozdoby DIY to wiele frajdy dla starszych i młodszych domowników, a przede wszystkim czas spędzony razem!

Pamiętajmy, że dzisiaj bardzo potrzeba nam pozytywnej energii, nadziei i radości.

Zbuduj więc już dziś świąteczną i radosną aurę z MAKE HOME!

A my z okazji Świat życzymy Wam dużo zdrowia, wiary i nadziei, a także spokoju i równowagi. Niech ten czas pełen będzie dobrych i pozytywnych emocji!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja

Please sign in first.

Zaloguj się