BeClean. Czerp radość z codzienności

Technologia BeClean

Nawet nie musimy pytać, ile razy plama po czerwonym winie czy czekoladzie na Twojej sofie spędzała Ci sen z powiek... Nie uchronimy Cię przed felernymi wypadkami, ale przed śladami, które mogą zostawić – już tak!

Wiemy, że zabrudzenia tapicerki są nieuniknione, nie tylko jeśli w domu są dzieci czy zwierzęta. Na szczęście, meble w technologii BeClean nie pozwolą na wniknięcie brudu w tkaninę. Wystarczy wilgotna szmatka, a plama z tapicerki zniknie w mgnieniu oka.

Dosyć plam

Stylowo i funkcjonalnie – to zdecydowanie najlepsze określenia technologii BeClean. Dobrze wiemy, że przy wyborze zestawu wypoczynkowego najpierw zwracasz uwagę na jego estetykę, dopiero potem rozmyślasz nad funkcjonalnością. W tym przypadku nie musisz się długo zastanawiać – łatwoczyszczące tkaniny o różnych wzorach i fakturach wyglądają doskonale w każdym wnętrzu. Wpisują się tym samym nie tylko w najnowsze trendy kolorystyczne, ale i w klasyczne aranżacje.

Powłoce BeClean mogą zaufać zarówno rodzice, jak i miłośnicy zwierząt. Poradzi sobie ona z plamami po słodyczach, tłustym jedzeniu, ketchupie, musztardzie, kawie, mleku, błocie oraz wieloma innymi problematycznymi zabrudzeniami. Zatem już nigdy nie będziesz martwić się o czystość sofy i foteli, a ich codzienne użytkowanie stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Technologia BeClean umożliwi więc pełen relaks, aktywne uczestniczenie w zabawach z dziećmi czy celebrowanie wieczorów z przyjaciółmi.

Technologia BeClean

Jak to działa?

BeClean to apretura – powłoka, która zabezpiecza włókna przed wnikaniem brudu i plam. Na tkaninę nakładany jest specjalny środek, uniemożliwiający wchłanianie substancji w głąb włókna. Dzięki temu, utrzymuje się ona wyłącznie na powierzchni tapicerki i nie narusza pierwotnego stanu materiału.

Aby usunąć plamę, przetrzyj ją wilgotną ściereczką lub ręcznikiem, a po chwili nie będzie śladu nawet po najbardziej problematycznych zabrudzeniach. Jeśli plama jest bardziej oporna, wspomóż się zwykłą wodą – najlepiej ze spryskiwacza.

Uwierz – czerpanie radości z dnia codziennego nigdy nie było tak proste.