Biurko w roli głównej

Powrót do szkoły po kilku tygodniach błogich wakacji to zawsze trudna sprawa. Mamy jednak sprawdzony sposób, by zachęcić pociechy do nauki - nowy kącik do pracy i zabawy.

Wszystkim rodzicom zależy na tym, by wyposażenie pokoju było praktyczne, ale także ładne. Dzieci w wieku szkolnym mają inne oczekiwania i potrzeby niż przedszkolaki. Głównym punktem pokoju staje się biurko. Warto postawić na rozwiązania proste, ponadczasowe, które z biegiem lat mogą zmieniać swój charakter dzięki dodatkom. Białe biurko z trzema pojemnymi szufladami to strzał w dziesiątkę. Pomieści wszystkie przybory szkolne i będzie idealnym tłem do aranżacji.

Wskazówka projektanta

Decydując się na białe biurko, zyskujemy doskonałą bazą do aranżacji pokoju zarówno dla dziewczynki i chłopca. To wybór dodatków określi przeznaczenie wnętrza.Kup produkty z tej aranżacji

Konsole i biurka

Białe nowoczesne biurko z szufladami MHB1-02

Biurko MHB1-02 to mebel o prostej konstrukcji, stworzony do nowoczesnych wnętrz. Jego biały kolor wpisze się w każde minimalistyczne biuro, gabinet czy pokój młodzieżowy i będzie idealnym miejscem do pracy i nauki.

590,00 zł
Krzesła

Różowe krzesło do jadalni MKH0-07

100% designu w jednym krześle. Czy to możliwe? Wystarczy rzut oka na ten mebel, a uzyskamy odpowiedź.

349,00 zł 261,75 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Lampy

Biała lampa podłogowa MHL0-18

Ta metalowa biała lampa z elementami stalowymi idealnie wpasuje się w twoje wnętrze. Wieczorem stworzy niepowtarzany klimat, a za dnia będziesz mógł rozsiąść  się w swoim ulubionym fotelu i przeczytać przy jej świetle niejedną książkę.

389,00 zł 194,50 zł
  • Promocja
  • Obniżka
Ramki

Podwójna ramka do zdjęć retro motyl MHD0-11-02

Podwójna stojąca ramka na zdjęcia, która sama w sobie jest prawdziwą ozdobą. Wykonana z lekkich materiałów, zajmie honorowe miejsce na półce lub biurku. Geometryczne kształty nadają jej nowoczesności, a klasyczny wzór i  kolorystyka sprawiają, że całość nabiera ciepłego, domowego charakteru. 

65,90 zł 26,36 zł
  • Promocja
  • Obniżka