×

Charytatywna akcja szycia maseczek.

Dodany dnia9 miesięcy temu
Ulubione0

Trudna sytuacja ostatnich tygodni zmobilizowała nas do działania. W związku z tym, że mamy dostęp do najlepszych tkanin obiciowych i dekoracyjnych na rynku, postanowiliśmy i my włączyć się do akcji szycia maseczek.

Połączyliśmy nasze dobre chęci, zapał oraz pracowitość, z dostępnym nam asortymentem, w celu zrobienia czegoś użytecznego społecznie i w danym momencie, wręcz niezbędnego do bezpiecznego funkcjonowania nas wszystkich.

Zebraliśmy wiedzę i umiejętności całego zespołu. Przygotowaliśmy się należycie i krok po kroku przystąpiliśmy do sumiennych prac krawieckich. Zorganizowaliśmy dobry szablon, taki by maseczki oprócz swoich funkcji zabezpieczających, były również wygodne w użytkowaniu i estetyczne.

SZABLON

Rąk do pracy nie brakowało. Zaangażowały się wszystkie działy. Osoby pracujące zdalnie, również w swoich domach wykrawały

WYKRÓJ

i szyły maseczki.

USZYTE

Do maseczek wybraliśmy najlepszą z dostępnych nam tkanin, w kontekście bezpośredniego kontaktu ze skórą twarzy. Wybór jednogłośnie padł na RESPIRO. Tkanina ta bowiem jest niezwykle mocna i trwała, a jednocześnie miękka i delikatna w dotyku. W swoim składzie ma bawełnę, więc jest lekka, oddychająca i oczywiście można ją prać w pralce. Wspólnymi siłami uszyliśmy kilkaset maseczek. Zabezpieczyliśmy cały nasz zespół oraz okoliczne instytucje, gdzie maseczki były niezbędne.

GÓRA MASECZEK

Czujemy ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, a przede wszystkim cieszy nas fakt, że cała nasz zespół zaangażował się w tę szczytną akcję.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja

Please sign in first.

Zaloguj się