AVYON, GALAXI, ESKALYE… Tkaniny inspirowane życiem

Dodany dnia5 lat temu
Ulubione0

Poszukujesz wzoru tkaniny, który sprawdzi się zarówno na poduszkach, zasłonach, jak i na meblach? Marzy Ci się salon w modnym kolorze? Szukasz oferty, która będzie idealnie pasować do Ciebie? Zapraszamy Cię do świata tkanin MAKE HOME, stworzonych przez młodych projektantów. 

Filozofia MAKE HOME zakłada komplementarność oferty. Niezależnie do którego działu zajrzysz, znajdziesz tam meble i dodatki, w tych samych stylach, printach czy wzorach. Dzięki temu masz możliwość dowolnej aranżacji własnych pomieszczeń. Gwarantujemy, że wzory, na które się zdecydujesz, są unikatowe i niepowtarzalne, a tkaniny wyróżnia najwyższa jakości i przystępna cena. 

Wzór ESKALYE to przyciągająca spojrzenia zabawa formą powtarzających się elementów, tworzących kompozycję otwartą. Pastelowe odcienie to propozycja do pokoju młodego trendsettera. Autor tkaniny – Marcin Płoszaj zawsze miał w domu  kartki, kredki, farby, ołówki, a także albumy z dziełami wielkich mistrzów. Później studiował malarstwo na ASP w Krakowie. Jak sam mówi, żyjemy w zagmatwanym świecie, w którym nakładają się na siebie niezliczone postawy, światopoglądy, wierzenia, zjawiska, kultury, a wszystko to jest niezwykle inspirujące. Czasami bodźcem do tworzenia jest zaobserwowany fragment natury, jakiś widok, myśl, szereg zdarzeń. Punktem wyjścia przy projektowaniu printu ESKALYE była zabawa zmultiplikowanymi formami geometrycznymi i ich relacje z kolorem. Tego typu poszukiwania dają zawsze wiele frajdy i zaskakujące efekty.

tkanina ESKALYE

Dla Agnieszki Jaślikowkiej bodźcem do stworzenia awangardowej tkaniny AVYON, była zabawa z kuzynami, podczas której składali i wyrzucali w powietrze papierowe samolociki. Pozytywne nastawienie, sympatia do dzieci i zabawy, znanej od wielu lat, przeniesiona została na jeden z unikatowych wzorów MAKE HOME. Niekonwencjonalne połączenia kolorów i przykuwająca uwagę forma to propozycja dla odważnych. Jedno jest pewne – nikt obok tkaniny AVYON nie przejdzie obojętnie. Agnieszka podkreśla, że aby spełniać się w tym, co robimy, najważniejsze jest podchodzenie do pracy z uśmiechem na ustach, dzięki czemu problemy stają się wyzwaniami, z którymi z łatwością się zmierzymy. 

Tkanina AVYON

GALAXI to oryginalny print, który występuje aż w 9 odsłonach kolorystycznych i przedstawia wielobarwne nitki na różnokolorowych tłach. Dzięki nienachalnej stylistyce jest idealną propozycją zarówno do nowoczesnego salonu, jak i młodzieżowego pokoju. Jego pierwowzór powstał jednak w głowie Anny Chrześcijanek, której największą pasją jest tworzenie dla dzieci, dlatego, że mają percepcję bez naleciałości schematów. Wyobraźnia u nich pracuje na wysokich obrotach i umieją się cieszyć sztuką – nawet abstrakcyjną.

Tkanina GALAXI

Warto zajrzeć do MAKE HOME nie tylko, jeżeli poszukujesz klasycznych tkanin, ale przede wszystkim, jeśli oczekujesz od materiału czegoś więcej: nietypowego wzoru, odporności na plamy czy ścieranie. Pozytywne opinie zadowolonych klientów są dla nas największą nagrodą. W MAKE HOME cenimy indywidualizm i nietypowe rozwiązania, dlatego na naszych tkaninach pojawia się kosmos, orchidee, słodycze czy papierowe samolociki. W bogatej ofercie znalazło się coś specjalnego zarówno dla dzieci, jak i młodzieży oraz dorosłych, dla artystów i tych twardo stąpających po ziemi. Dzięki tym tkaninom masz możliwość stworzenia czegoś indywidualnego, przywrócenia świetności starym meblom czy stworzenia niepowtarzalnego prezentu dla kogoś ważnego. Jeśli poszukujesz natomiast gotowych rozwiązań, oferujemy Ci skrojone na miarę akcesoria tekstylne i meble tapicerowane. 

Przeczytaj także:

https://makehome.pl/blog/94_okleiny-scienne-winylowe.html

https://makehome.pl/blog/29_tkaniny-plamoodporne-beclean-czerp-radosc-z-codziennosci.html

https://makehome.pl/blog/103_sztruks-wielki-powrot-stylowej-tkaniny.html

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się / Rejestracja